Друге життя пластиковим пляшкам вчилися дарувати учасники проекту «За чисте довкілля у м. Винники» (ФОТО)
16.11.2016 21:53

Майстер-клас для винниківських школярів у приміщенні бібліотеки для дорослих провели члени ЛММГО «Золота молодь Винник». Мета цього практичного заняття – наочно продемонструвати, що з вже начебто сміття, яким вважають використані пляшки, можна створити потрібні речі, задіявши мінімальні дизайнерські навички, фантазію та невеличкий комплект допоміжних засобів – гуашеві фарби, пензлики, ножиці, клей, степлер, тасьму, декоративні прикраси – як-от сніжинки тощо. Хоча деякі учні, щоб пришвидшити процес зафарбовування пляшок, замість пензликів використовували... руки.

«Друге життя пластиковим пляшкам – майстер-клас, що є продовженням інформаційної частини проекту «За чисте довкілля у м. Винники», – розповіла представниця «Золотої молоді», одна з авторів проекту Анастасія Пришляк. – Спочатку ми коротко пригадали те, що діти почули під час інформаційно-презентаційної частини, а тоді запропонували їм розділитися на групи, щоб спробувати зробити разом із нами міньйонів, дзвіночки, вазочки та інші цікаві та корисні речі з пластикових пляшок. Хто хотів, забрав вироби додому, а ті, які залишилися, ми віддамо для реалізації на ярмарку на пл. Ринок, що організовують на підтримку винниківчанина Романа Микитишина».

Звичайно, представники «Золотої молоді» показали тільки деякі приклади використання вживаних пластикових пляшок, адже варіантів їх перевтілення значно більше. Трішки фантазії та логіки допоможуть зберегти час, гроші, а найважливіше – підтримати екологію нашої планети і Винник зокрема. На наступному майстер-класі автори проекту, що реалізовується  за підтримки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА та Винниківської міської ради, вчитимуть робити з використаних пляшок речі, що знадобляться в побуті.

Лариса КУБСЬКА


Теги: пластикова пляшка, майстер-клас. Золота молодь, школа, сміття, екологія, учні, школярі
Останні новини:

Коментарі
avatar