Максим Грисьо: «Сказав тренерам, щоб розраховували на мене в поєдинку із «Зорею» в неділю»
22.11.2016 17:42

Сайт «Винники плюс» уже розповідав про молодого гравця «Карпат» Максима Грися, який цьогоріч вдало вписався в склад найкращого клубу Західної України. А нещодавно уродженця сусідніх із Винниками Чишок Максима Грися запросили до складу молодіжної збірної України, яку тренує Олександр Головко. Та на поле в переможному для українців поєдинку в Полтаві проти збірної Білорусі Максим так і не вийшов. Чому? На це й інші питання журналістів сайту «Винники плюс» відповідає Максим Грисьо.

Отож, Максиме, чому не відбувся Ваш дебют у молодіжній збірній?

Тому що під час тренування збірної я отримав травму. І після цього був змушений пропускати тренування в «Карпатах» протягом тижня.

Мабуть, саме тому Ви не вийшли в стартовому складі в Харкові проти донецького «Шахтаря»?

Так. Я взагалі не мав їхати у Харків. Але перед поїздкою одному з моїх одноклубників далася взнаки колишня травма, тому тренери дали мені вказівку збиратися в Харків. Я зателефонував додому й мені терміново підвезли мої речі.

На поле проти гірників Ви вийшли лише наприкінці поєдинку. Чи важко було ввійти в гру?

Дуже важко. Адже в «Шахтарі» виступають найкращі футболісти України. Вони багато знають і вміють, тому проти них боротися надзвичайно складно. Та все ж я мав дві чудові нагоди, щоб зрівняти рахунок. Не дивлячись на не зовсім заліковану травму, робив усе, щоб для нас рахунок був позитивним. На жаль, не все вийшло.

У неділю, 27 листопада, «Карпати» прийматимуть ще одного важкого суперника – луганську «Зорю». Чи готуєтесь до цього поєдинку?

Так. Я ще й зараз відчуваю біль і незручності через пошкодження. Але відповів нашим лікарям, що буду готуватися до цього поєдинку. Також просив медиків передати тренерам «Карпат», що можуть найближчої неділі на мене розраховувати.

А скільки поєдинків Ви провели за збірну України?

За збірну U- 20 (тренер Олег Кузнєцов) провів 2 матчі. Адже тренери збірної звернули на мене увагу лише після того, як я потрапив в основу «Карпат».

Дякую Вам за розмову й щиро бажаю вагомих здобутків у складі збірної України та «Карпат».

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ

Фото: http://fckarpaty.com.ua/


Теги: Максим Грисьо, Збірна України, Карпати Львів
Останні новини:

Коментарі
avatar