З нового року на маршруті №29 планують запустити більші автобуси
22.11.2016 20:31

Транспортний маршрут №29 у Львові, що курсує із Залізничного вокзалу через центр, Тракт Глинянський, Лисиничі до Винник не може забезпечити потреби мешканців цих районів, особливо Лисиничів і Тракту Глинянського. Останні півроку автобуси на цьому маршруті зранку і ввечері настільки переповнені, що не можуть вмістити всіх пасажирів. Зважаючи на скарги пасажирів, управління транспорту Львівської міської ради планує з нового року запустити на цьому маршруті великогабаритні автобуси, дещо скоротити маршрут 5а і додати на ньому ще машин.

Про це у коментарі IA ZIKсказав начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир.

«Ми незадоволені перевізником, який обслуговує цей маршрут. Це приватний підприємець і його два маршрути №28 і №29 є проблемними. На сьогодні ми обговорюємо з перевізником та місцевою владою Винників можливість запуску великогабаритних автобусів комунального транспорту. Тобто. хочемо залишити таку саму кількість машин на маршруті, але замінити їх на великогабаритні. Це дасть змогу розвантажити Винники, Лисиничі і Тракт Глинянський. Угоди з цим перевізником закінчується 31 грудня, а в січні ми плануємо запустити великогабаритні автобуси», – сказав Віктор Щир.

За його словами, маршрут №5а, який зараз курсує через Лисиничі, планують дещо скоротити до центру міста, що дасть менший інтервал руху між машинами, а також збільшити кількість автобусів. Але він і надалі має курсувати через Тракт Глинянський і Лисиничі, так само, як і маршрут №29.


Теги: автотраспорт, Віктор Щир, маршрутка, маршрут
Останні новини:

Коментарі
avatar