Перевізники Львівщини підняли питання про підняття тарифів у маршрутках
24.11.2016 11:58

Під час зустрічі з головою ЛОДА Олегом Синюткою львівські перевізники ставили питання по перегляд тарифів на перевезення пасажирів у маршрутках.

Про це інформує прес-служба Асоціації перевізників Львівщини, пише ІА ZIK.

Як повідомляється, 22 листопада 2016 року відбулась робоча зустріч голови правління Львівської організації роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс – Львів», голови Львівського обласного відділення ВГО «ВААП» Івана Велійки із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Під час зустрічі обговорили кілька запитань, які турбують перевізників Львівщини. Зокрема, йшлося про виконання меморандуму від 20 квітня 2016 року, який передбачав часткове врегулювання проблеми пільгових перевезень у 2016 році та шляхи вирішення на 2017 рік.

Домовились про спільні дії для отримання урядового погодження щодо впровадження на території Львівської області пілотного проекту із монетизації пільг на послуги громадського транспорту з 01.01.2017 року.

Також оговорили врегулювання питань роботи автобусних станцій щодо обслуговування приміських і міжміських автобусних маршрутів та автобусних маршрутів, які обслуговують курорти.

«Голова правління ЛООРАТ «Укравтотранс» зауважив, що після останніх кроків ЛОДА щодо скасування конкурсу на окремі об’єкти і тривалої відсутності реагування на порушення окремими перевізниками, які працюють з АС 8, з’являється думка про надання певних привілеїв окремим перевізникам.

Голова обласної державної адміністрації запевнив, гарантує свою підтримку всім автотранспортним підприємствам області за умови, якщо вони виконують договори і встановлені правила. Винятків не робитиме нікому, не дивлячись на заслуги. Хто не хоче дотримуватись правил поведінки на ринку перевезень, змушений буде шукати іншу роботу. Синютка запевнив: у Львівській ОДА нема «своїх» і «чужих», – йдеться у повідомленні.

Обговорили і вплив на тарифну політику встановлення з 01.01.2017 року мінімальної зарплати на рівні 3200 гривень та необхідність перегляду тарифу.

«О. Синютка запевнив що готовий розглядати всі пропозиції щодо перегляду тарифів, якщо вони обгрунтовані. Домовились, що автотранспортні підприємства зроблять прогнозовані розрахунки вартості проїзду, зведуть всі розрахунки і нададуть відповідним службам ЛОДА для вивчення», – сказано у повідомленні.


Теги: мршрутка, тариф, Олег Синютка, Львівська ОДА, перевізник
Останні новини:

Коментарі
avatar