Винниківським школярам розповіли про жахіття Голодомору
24.11.2016 19:31

Вечір-реквієм із вшанування жертв Голодомору

Сьогодні, 24 листопада, у Винниках в КЦ «Дозвілля» відбувся вечір-реквієм із вшанування жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років. Важливо те, що організували цей захід юні винниківчани для своїх однолітків.

Перед учнями місцевих шкіл виступили юні вихованці театральної студії ЛМГО «Золота молодь Винник», яку очолює Анастасія Пришляк.

Юні театрали підготували щемливу сценку про життя маленьких українців у страшні роки початку 30-их років минулого століття на Великій Україні під назвою «Маленьке життя».

Також присутні переглянули фільм під такою ж назвою.

«Якою б важкою й жахливою не була наша історія, та ми всі зобов‘язані її не лише знати, ми повинні шанувати пам‘ять про наших невинно згублених ворожими руками людей, - каже керівник театральної студії ЛМГО «ЗМВ» Анастасія Пришляк. – Цим нашим виступом ми разом зі всіма сьогодні присутніми в залі винниківчанами також згадали про дітей – жертв Голодомору, їхніх рідних і близьких. І також хочу щиро подякувати своїм вихованцям, які сьогодні дуже щиро виконували дуже важкі в психологічному плані ролі. Це – Соломія Молнар, Лариса Пришляк, Аня Корольова, Георгій Вобліков, Катерина Барабаш, Таня Шельвах, Софія Чериба та Ольга Жук.

Також нагадую мешканцям Винник, що в суботу, 26 листопада, відбудуться поминальна молитва та мітинг-реквієм за жертвами Голодомору 1932-1933 років у парку Незалежності України, що на вулиці Галицькій. Початок цього заходу – 16 година. І ми всі маємо обов‘язок побувати там і помолитися за світлу пам‘ять усіх жертв Голодомору, всіх військових конфліктів і репресій. Маємо там бути, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо відвернути такі страшні події. Треба робити все, щоб в історії людства більше нічого подібного не відбулося».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Анастасія Пришляк, голодомор, вечір-реквієм, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar