Учнів винниківських шкіл навчають як розумно споживати і використовувати енергію
25.11.2016 14:04

Громадська організація «Інститут активної громади» розпочала серію презентаційних інтерактивних занять з учнями шкіл щодо енергозбереження і енергоефективності.

Перші заняття відбулися 24 листопада з учнями 6-11 класів Винниківської санаторної школи-інтернату. Завдяки презентації учні довідалися про елементарні способи збереження тепла, економії електроенергії та води в помешканнях, значення класів енергоефективності побутових електроприладів, а також – про можливості та перспективи розвитку зеленої енергетики в Україні, отримали інформацію про успішні практики застосування екологічно чистих технологій виробництва енергії в країнах Європейського Союзу.

Учнів також ознайомлено зі суттю та завданнями Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м.Винники на 2016-2020 р. і можливостями для Винник завдяки приєднанню нашого міста до цієї загальноєвропейської ініціативи (детальніше тут).

Відмітимо, що підлітки активно включалися в обговорення, ставили цікаві запитання та доповнювали презентаційний матеріал своїми знаннями.

У підсумку учням було запропоновано взяти участь в анкетуванні і висловити своє бачення стосовно проблематики енергозбереження і  енергоефективності у побуті. З допомогою даного опитування стане можливим дізнатися думку усіх учнів 6-11 класів винниківських шкіл.

Наступні заняття відбуваються для учнів школи «Берегиня» 25 листопада, а з наступного тижня проект триватиме у школі № 47 нашого міста.

Проект «Споживаємо і використовуємо енергію розумно» виконується ГО «Інститут активної громади» у партнерстві з ЛММГО «Золота Молодь Винник» та за сприяння Винниківської міської ради.

Реалізація проекту стала можливою завдяки Британській раді та Громадській організації «Інститут суспільних ініціатив», які фінансово й організаційно забезпечують втілення в життя даного інформаційно-просвітнього проекту.


Теги: учні, екологія, школа, енергозбереження
Останні новини:

Коментарі
avatar