«Результат «Руху» у першому колі є позитивним», - Борис Баранець
25.11.2016 23:04

Борис Баранець

Одним з лідерів винниківського «Руху» у професійному футболі доволі прогнозовано став Борис Баранець. Трансферна бомба від президента «Руху» Григорія Козловського у вигляді підписання Бориса та Григорія Баранців ще перед початком сезону заставила говорити про «Рух» велику кількість футбольних вболівальників. Обоє футболістів допомогли «Руху» піднятися вгору турнірної таблиці і своєю грою заслужили на теплі слова від вболівальників. В останньому матчі проти «Балкан» Борис Баранець не зіграв через травму, однак каже, що це був кращий матч «Руху» у 2016 році. Про це та інше Борис розповів журналістам прес-служби ФК «Рух».

- Борисе, як заліковуєш травму? Наскільки вона є серйозною?

- Лікарі сказали, що на її залікування потрібно три тижні. В той період часу, коли перебуватиму у відпустці, думаю, що її залікую. У мене пошкодження перевідної групи м’язів стегна. Уже зараз проходжу період лікування та реабілітації.

- Яким був для «Руху» 2016 рік? Чи були хвилювання, що з цим складом у «Руху» щось може не вийти?

- Не було. Усі були впевнені у тому, що ми зможемо піднятися вгору турнірної таблиці. Але з другої сторони кожен для себе розумів, що гра команди  може бути непередбачуваною і це може відбитися на підсумковому результаті. Перемоги можуть чергуватися з поразками, а на даному етапі я вважаю, що результату за перше коло ми добилися позитивного.

- У літнє міжсезоння, окрім тебе та брата, до команди прийшло кілька новачків. Чи вдалося вам повністю знайти порозуміння на полі?

- Коли Рамос приходив в «Дніпро», він зразу сказав, що йому потрібно три роки для того, щоб зробити сильну команду. Чотири місяці, звісно, це малий період, адже в команду прийшли сім нових футболістів. Думаю, взимку притремося ще краще один до одного.

- Який матч за перше коло тобі запам’ятався найбільше? Назви найкращий та найгірший матч «Руху».

- Найгірший був у Новій Каховці, коли ми програли «Енергії» з Нової Каховки (1:2). А найкращий матч був на виїзді з «Балканами». Ми хоч і зіграли внічию 1:1, однак за бажанням та емоціями гравців це був найкращий матч сезону. Звісно, були і хороші ігри, де «Рух» вигравав з розгромними рахунками.

- По ходу сезону був травмований твій брат Григорій, відповідно в атаці команда виглядала не так впевнено, як з ним.

- Якщо проаналізувати ці ігри, то було найголовніше – результат. Команда регулярно набирала очки. Звісно, коли вилітає людина з основного складу на довгий час, то команда вимушена перебудовуватися, демонструє на полі уже інший малюнок. Мабуть, мені легше, коли є брат на полі, оскільки ми багато років граємо разом, тому маємо певне порозуміння.

- Як тобі рівень теперішньої другої ліги? Минулого року ти грав у першій. Наскільки суттєво він відрізняється?

- Не суттєво. Відрізняється рівень інфраструктури команд. Все-таки у першій лізі він є кращим. А за рівнем гри я б не сказав, що є суттєва різниця.

- Тобі особисто цікаво грати у другій лізі?

- Мені цікаво з «Рухом» вийти до першої ліги. Щоб виконати це завдання, на кожен матч нам потрібно налаштовуватися, як на останній.

- Як плануєш провести відпустку?

- Чесно кажучи, про це наразі не думав. Головне для мене – залікувати травму.


Теги: Рух Винники, Борис Баранець
Останні новини:

Коментарі
avatar