Збір коштів на лікування винниківчанина Романа Микитишина триває
29.11.2016 12:11

Сайт «Винники плюс» неодноразово повідомляв про акцію зі збору коштів на лікування 24-річного винниківчанина Романа Микитишина. Зокрема, було оприлюднено інформацію про необхідність лікування хворого в одній із клінік Ізраїлю.

Як дізналися журналісти сайту, Роман уже побував в Ізраїлі на обстеженні й минулого тижня повернувся додому.

«Насамперед, я щиро дякую всім людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу й зібрали необхідну суму коштів на поїздку в Ізраїль, - каже мама хворого Романа – пані Наталія Микитишин. – Мого сина оглянув у клініці «Іхілов» (місто Тель-Авів) відомий професор О. Мерінський. Він провів усі необхідні маніпуляції, визначив процес лікування. А найголовніше те, що ізраїльський медик дав нам усім надію, що страшний недуг Романа можна перемогти. Зважаючи на неймовірну вартість для нашої сім‘ї лікування в Ізраїлі, ми вирішили придбати там необхідні ліки, а самі процедури проводити в Україні. З цієї метою ми сьогодні ввечері потягом відправляємося до Києва. Саме українські лікарі в нашій столиці виконають усі необхідні медичні маніпуляції. А після цього ми знову повинні летіти в Ізраїль (через два місяці). Процес лікування буде довгим, але ми надію не втрачаємо».

Також повідомляємо, що акція зі збору коштів на лікування Романа Микитишина триває. Адже тільки за попередніми підрахунками на продовження лікування потрібно не менше 40 тисяч доларів.

Нагадуємо розрахунковий рахунок пані Наталії Микитишин у «Приватбанку», на який можна перераховувати кошти на лікування Романа Микитишина: 5168742353552189.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: винниківчани, допомога, лікування, хвороба, Роман Микитишин
Останні новини:

Коментарі
avatar