Українці запустили безкоштовний сервіс вивчення англійської мови за кінофільмами
30.11.2016 15:50

Кияни Назар і Наталія Бартосік вирішили дати співвітчизникам можливість вивчати розмовну англійську мову за кінофільмами. Вони створили сервіс «КіноМова», який покликаний навчити говорити англійською з допомогою кінокласики. Поки сервіс в альфа-версії, тому доступних фраз всього 16, але якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити повноцінний проект, повідомляє журнал про інтернет-бізнес Ain.ua.

Сервіс орієнтований на людей, які тільки починають вивчати англійську і яких лякає традиційна освіта. Мова на новому ресурсі подається не у вигляді друкованих слів, діалогів і текстів, а у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів, що дозволяє бачити конкретні життєві ситуації, відчувати емоції акторів, чути різні діалекти. А головне, фрази з фільмів регулярно зустрічаються в повсякденному житті, на відміну від абстрактних слів і текстів в книгах або онлайн-курсах, вважають розробники.

Вони наголошують, що таке вивчення мови є максимально наближеним до реального життя. Наявність зразків вимови різними голосами і в різних формах (американській та британській) навчать краще розуміти мову на слух, а також зменшить ризик появи акценту. Так вчаться люди, які живуть в мовному середовищі: чують, що говорять інші, і повторюють, поступово опановуючи мову. Але замість аборигенів тут - улюблені кіногерої. Сервіс використовує фільи «Форест Гамп», «Володар перснів», «У пошуках Немо» та інші.

«Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найчастіше вживані фрази і вже для них відбирали найцікавіші уривки», - розповів Назар.

Сервіс є безкоштовним. В остаточній версії буде більше 400 фраз з понад 100 фільмів, які повинні забезпечити основну частину повсякденної лексики. Також автори проекту планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися в вимові і змагатися з іншими користувачами.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: розробники, навчання, мова, освіта, КіноМова, англійська мова, сервіс
Останні новини:

Коментарі
avatar