Учнів «Берегині» та СЗШ №47 навчали ощадному споживанню енергії та води
30.11.2016 19:07

У ще двох школах Винник відбулися інтерактивні заняття в рамках проекту «Споживаємо і використовуємо енергію розумно».

Учнів ознайомили з простими, але водночас важливими способами ощадного споживання тепла, електричної енергії, раціонального використання води. Під час презентації  школярі також змогли дізнатися як діяльність компаній (ТЕС, ТЕЦ, АЕС) відбивається на довкіллі, а також почути якими є шанси розвитку зеленої енергетики в Україні та як цей успішний досвід вже реалізується в інших європейських країнах.

Дуже імпонує, що учні розуміються на проблематиці енергозбереження та необхідності використання енергоефективних технологій у побуті. Більшість школярів знають про класи енергоспоживання побутових електроприладів.

По завершенні презентації учні також взяли участь у соціологічному опитуванні, яке допоможе зрозуміти їхнє ставлення до проблематики ощадного споживання енергетичних ресурсів.

Проект «Споживаємо і використовуємо енергію розумно» виконується ГО «Інститут активної громади»разом із ЛММГО «Золота Молодь Винник» та за сприяння Винниківської міської ради.

Реалізація проекту стала можливою завдяки Британській раді та Громадській організації «Інститут суспільних ініціатив», які фінансово і організаційно забезпечують втілення в життя даного інформаційно-просвітнього проекту.


Теги: проект, СЗШ №47, Берегиня, енергозбереження
Останні новини:

Коментарі
avatar