«У Винниках бачу потенціал чудового курортного містечка», – Уляна Латик
02.12.2016 13:13

Винниківчанка Уляна Латик розпочала співочу кар’єру з шести років. Була визнана львів’янами кращою співачкою року, мала шалену популярність, співаючи в столичній групі «Тріши». Була переможницею численних пісенних фестивалів – від всеукраїнських до місцевих. Найвідоміші її відеороботи – «Не плач», «Балі», «В ритмі світу» тощо. Зараз замість співочої кар’єри Уляна почала займатися туристичним бізнесом.

- Уляно, де ви зараз живете? У Винниках?

- Живу на сьогоднішній день у двох містах – Києві та Львові, а точніше – Винниках.

- Ви покинули кар’єру співачки?

- Востаннє співала я не на великій сцені, а в ресторані – як звичайна вокалістка, щоб заробити необхідні на той момент гроші для сім’ї. Але чим би я не займалася, завжди буду співачкою. Це поклик душі. Це те, що я вмію робити найкраще у своєму житті.

- Чому зупинилися саме на туристичному бізнесі? Яку ділянку роботи обрали?

- Туризмом почала займатися декілька років тому – створила і керувала малесенькою компанією з організації відпочинку та вечірок. А далі обставини склалися так, що стала креативним директором великої київської туристичної компанії «Lumiere Travel Club». І тішуся, що хобі стало моєю роботою.

Змалку я обдумувала маршрути подорожей для себе і для своїх рідних. Тепер маю можливість експериментувати у більших масштабах, втілювати свої задуми в кількох проектах. Мене приваблює процес пошуку нових варіантів внутрішнього туризму, бо дуже хочу бачити більше мандрівників у своїй країні. Найцікавішим із проектів, на мою думку, є гастрономічний тур, організований за схемою італійців і французів.

Не менш потрібними і цікавими є тури для сімейного відпочинку. Перший тур, що створений мною у цьому напрямі, – це подорож на осінніх і весняних канікулах до Леголенду в Німеччині.

Мені подобається моя робота. Повірте, складати маршрути ексклюзивних турів – це дуже захопливе заняття.

- Уляно, а Винники розглядаєте як туристично прибавливе місто?

- У Винниках бачу потенціал маленького чудового курортного містечка! Навколо ліс, озера, ставки – краса нереальна. От візьмемо для прикладу Винниківське озеро чи озеро «Електрон». Можна було б створити на цих локаціях дитячий табір на кшталт «Артека». Або ще один можливий варіант розвитку нашого міста – знову почати вирощувати виноград, як це робили наші предки і виготовляти вино. Тоді туристи залюбки приїжджали б до нас на дегустацію вин.

Лариса КУБСЬКА

Теги: винниківське озеро, Уляна Латик, співачка, туризм
Останні новини:

Коментарі
avatar