Винниківчанин два роки переховувався від слідства
05.12.2016 13:32

У суботу, 3 грудня, винниківські правоохоронці затримали за підозрою в скоєнні крадіжки трьох громадян. Усі затримані при собі мали різні інструменти, якими користуються злодії під час проникнення в приміщення.

«Підозрілих осіб було затримано близько 16 години на вулиці Івасюка у Винниках, - розповів журналістам сайту «Винники плюс» майор Олег Мина. – Усі вони вже перебували під слідством за скоєння різних злочинів, мають судимості. Один із них, львів‘янин, має непогашену судимість. Інший, також львів‘янин, вже відбував покарання в місцях позбавлення волі за розбій. Третій затриманий, а ним виявився мешканець Винник, який прописаний за адресою: Винник, вулиця Кільцева, 2а (громадянин В., 1989 року народження, свого часу також був засуджений за скоєння крадіжки, має в згаданому будинку квартиру, де проживає разом із рідною сестрою).

З‘ясувалося, що винниківчанин уже два роки переховувався від правоохоронців за підозрою в скоєнні злочину за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням у приміщення). Його підозрюють у скоєнні крадіжки з Львівського автобусного заводу.   Тому з 2014 року згаданого винниківчанина  розшукували працівники Сихівського відділення поліції міста Львова».

У затриманні зловмисників брали участь винниківські правоохоронці, а саме: майор Олег Мина, капітан Дмитро Кузьменко та лейтенант Мар‘яна Труш.

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: http://www.moldnews.md/

Теги: крадіжка, поліцейські, поліція, правоохоронці, затримання
Останні новини:

Коментарі
avatar