Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості привітали винниківчан-учасників АТО
05.12.2016 18:49

Сьогодні, 5 грудня, напередодні святкування Дня збройних сил України в Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники відбулося свято, на яке запросили винниківчан – учасників АТО.

Вихованці БДЮТу піснями, віршами, танцями, щирими словами, квітами, малюнками і виробами з бісеру, які виготовили власноруч, привітали Андрія Огоновського  (воював у 10-ій окремій десантній штурмовій бригаді, сектор А, Луганська область), Юрія Салигана  (10-та окрема десантна штурмова бригада),  Романа Петріва (Правий сектор, батальйон ОУН в Пєсках, Широкино), Богдана Кузьму (10-та окрема десантна штурмова бригада), Олега Янду (24-та механізована бригада, Зеленопілля, Луганська область).

«У прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі, і діти, – зазначила директор Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Соколик. – Наш заклад не залишився осторонь від тих непростих подій, що відбуваються в нашій державі. Вихованці виготовляли вироби, керівники гуртків – готували збірки пісень для піднесення морального духу воїнів АТО. А сьогодні ми вітаємо наших героїв – воїнів-земляків, яких запросили, щоб висловити слова вдячності за їхню відвагу, мужність і героїзм, подарувати концерт, щоб вони хоча б на деякий час не згадували про війну».

Ведучі свята – Вікторія Штурмак і Ольга Лоїк – розповіли присутнім про героїв, які мужньо виконували свій обов’язок перед Батьківщиною, з гідністю несли і несуть бойову службу в лавах Збройних сил України.

На початку концерту усі разом вшанували пам'ять полеглих героїв на Сході України  хвилиною мовчання.

Вірші «Я українка» прочитали Христина Горкавлюк, «Не розчаровуйсь в Україні» – Ірина Свириденко, «Молитва за Україну» – Ірина Ястремська, а також ведучі Вікторія Штурмак і Ольга Лоїк.

Хореографічні композиції «Маки», «Гуцулка» присутні побачили у виконанні ансамблю народного танцю «Прикарпаття».

Патріотичні та зворушливі пісні захисникам Вітчизни подарували Марта Бицька, Наталя Андрейчук, солістка Софія Масляк і зразковий хор «Оберіг».

Учасник АТО Андрій Огоновський подякував дітям і педагогам за гарних концерт. «Ми взяли до рук зброю заради ваших посмішок, – сказав він. – Заради того, щоб ви жили під мирним небом. Ми  усі просимо миру. Але спочатку має бути перемога, а потім мир. Завтра наша країна святкуватиме 25-ту річницю створення Збройних сил України. Звертаюся до дітей: «Якщо будете бачити військового, то підійдіть до нього і подякуйте». Це для них дуже важливо».

Лариса КУБСЬКА

Теги: воїни, ато, Будинок дитячої та юнацької творчос, діти, Ольга Соколик
Останні новини:

Коментарі
avatar