«Святослав» привіз високі нагороди із Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва
06.12.2016 22:37

Третій тур ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2017» відбувся у місті Івано-Франківськ, участь у якому взяли колективи з Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Винники представив Народний ансамбль танцю «Святослав».

Номінації, в яких організатори пропонували спробувати свої сили, були різні –класичний танець, східний танець, народний танець, народна стилізація, сучасний танець (джаз, модерн, контемпорарі), вуличний танець (хіп-хоп, джаз-фанк, брейк-данс), естрадний танець, естрадно-спортивний танець, спортивно-бальний танець. Головою суддівської колегії був Раду Поклітару.

Народний ансамбль танцю «Святослав» отримав диплом за І місце з танцем «Справжні дівчата» у номінації «Естрадний танець» (категорія «Children» – 10-13 років), а також бронзу за танець «Три поради» (номінація «Народна стилізація», категорія "Mix» (змішана вікова категорія – діти з основного складу і підготовчої групи).

Кожен учасник чемпіонату отримав диплом, а колективи-переможці – кубки.

«Виступи відбувалися на гарній сцені в театрі імені Івана Франка, – розповіла Заслужений працівник культури України, художній керівник і головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяна Патер. – Висловлюємо подяку від дітей і батьків за допомогу в організації поїздки в Івано-Франківськ нашому засновнику і Почесному президенту Григорію Козловському та Борису Калінічуку. Слова вдячності заслужив і увесь творчий колектив, який працює з дітьми.

Участь у Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва дала можливість отримати новий досвід, побачити, якими є критерії оцінювання цього конкурсу. Ми очікували вищих балів за танець «Три поради», але діти допустили кілька помилок. Хоча показували цей номер на багатьох конкурсах і фестивалях. І завжди з великим успіхом.

Мабуть, цього разу наші вихованці не повністю розкрили свій потенціал, а судді не зрозуміли філософського наповнення танцю під українську пісню «Три поради». У групі «Справжні дівчата» тішить, що діти не бояться сцени, вміють «працювати» на глядача. Проте потрібно ще попрацювати над технікою і чистотою виконання рухів.

Наші діти – молодці, кожен новий фестиваль чи конкурс – краплинка до здобуття досвіду та оволодіння танцювальною майстерністю, стимул до праці».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Art Dance 2017, танець, ансамбль Святослав, Тетяна Патер
Останні новини:

Коментарі
avatar