Гурт «Хочу ЩЕ!» презентував новий кліп «Тополя» (ВІДЕО)
07.12.2016 12:19

Гурт «Хочу ЩЕ!», фронтменом якого є винниківчанин, депутат Винниківської міської ради, Юрій Шивала, презентував новий кліп з піснею «Тополя».

Війна і кохання – це дві полярності, які зустрічаються одна з одною так, як це сьогодні відбувається у нашій країні. Сюжет кліпу «Тополя» демонструє сумну історію кохання, у якій дівчина відпустила свого коханого на війну, а він не повернувся з фронту. Спогади про милого не полишають дівчину, її уява вимальовує картинки з минулого, де вони разом щасливо проводять час на березі річки в Українських Карпатах. Кожного разу дівчина оговтується і в розпачі розуміє, що її коханого більше не повернути. Намагаючись втекти від смутку вона знову поринає у солодку ілюзію спогадів, але щоразу картинки минулого зникають все швидше даючи реальності повністю заполонити свідомість знедоленої дівчини.

Зйомки кліпу за режисурою Сергія Дядка відбувалися на території Українських Карпат неподалік від курортного містечка Східниця, що на Львівщині, а також у промзоні старого Львова. Пісня для музичного відео гурту Хочу ЩЕ! – «Тополя», написана на основі однойменного вірша Т. Г. Шевченка. До створення музичного твору також долучилася львівська бандуристка Христина Валович.

Відеоробота, як і пісня, присвячується усім українським військовим, які загинули у зоні АТО захищаючи рідну землю від російської агресії.  


Теги: кліп, юрій шивала, пісня Тополя, хочу ще
Останні новини:

Коментарі
avatar