Учням СЗШ №29 розповіли як розумно споживати і використовувати енергію
09.12.2016 12:26

Протягом цього тижня 400 школярів СЗШ № 29 довідалися про варіанти розумного використання теплової та електричної енергії, ощадного ставлення до води.

Під час презентацій діти також змогли поставити запитання лекторам і отримати на них відповіді. Окрім того, школярі, переважно 6-8 класів, охоче ділилися відомою їм інформацією про застосування в побуті енергоощадних ламп, розвиток індустрії електрокарів, використання енергії сонця, а також знаннями про згубний вплив парникового ефекту та його наслідки для нашої планети.

Загалом цього тижня завершується лекційно-презентаційна частина проекту, а вже наступного тижня його виконавці передадуть у школи міста тематичні інформаційні стенди та інформаційні наліпки-нагадування про раціонального споживання електрики, тепла, води.

 До кінця наступного тижня також планується завершити обробку даних соціологічного опитування (приблизно 800 анкет), учасниками якого були учні 6-11 класів усіх шкіл міста та представити результати опитування громадськості.

 Нагадаємо, що проект виконується Громадською організацією «Інститут активної громади» спільно з ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Британської ради, ГО «Інститут суспільних ініціатив» і Винниківської міської ради.


Теги: учні, ощадне ставлення, проект, вода, темлова енергія
Останні новини:

Коментарі
avatar