Відомій співачці довелося покаятися за підтримку Надії Савченку
14.12.2016 20:51

Українська співачка, волонтер і активний громадський діяч Анастасія Приходько вибачилася перед українцями за підтримку народного депутата, а дещо раніше російської полонянки Надії Савченко. Думкою щодо скандальних дій нардепа артистка поділилася в студії "Обозревателя".

Під час бесіди з Анастасією Приходько журналістом було порушено питання провокаційного діалогу Надії Савченко з представниками бойовиків самопроголошеної Донецької народної республіки, на що співачка відреагувала досить різко.

"По-перше, я хочу попросити вибачення у всіх українців за те, що я її підтримувала. Вибачте. Я не очікувала такої зради. Я абсолютно не підтримую її дій, мені соромно за неї. Її політика підриває авторитет. Так не можна чинити", - заявила Приходько.

При цьому артистка впевнена, що за спиною Савченко явно стоїть фігура покрупніше, яка просто диктує правила цієї провокаційної гри.

"Я розумію, що у кожного політика є політолог або кризовий менеджер, але мені і правда цікаво, хто її політолог. Хто вигадує цей образ? Хто її змушує все це робити, і що буде в результаті?" - запитала співачка.

Приходько зазначила, що дуже незадоволена діями Надії Савченко.

"Вона не повинна була йти в політику, вона нічого в ній не розуміє. Це те ж саме, якщо я зараз піду співати в оперний. Їй вибрали такий ось агресивний образ, чому він повинен бути агресивним? Що це за образ? Що за одяг на ній? Це якийсь політичний хід, її до чогось готують", - поділилася думкою артистка.


Теги: вибачення, Надія Савченко, Анастасія Приходько
Останні новини:

Коментарі
avatar