Футболісти та керівники «Руху» роздавали подарунки від Миколая у реабілітаційному центрі (ВІДЕО)
16.12.2016 14:59

Футболісти та керівники винниківського «Руху» скористалися чудовою нагодою і напередодні дня Святого Миколая вирішили допомогти йому роздати подарунки. Листа отримали з реабілітаційного центру І – ІІ ступенів  «Довіра». Там навчаються з підготовчого по десятий клас діти з різними захворюваннями - від тяжких порушень мовлення до аутизму.

Тож порадувати малечу вирушили Андрій Гурський, Борис Баранець, Святослав Козловський, Віталій Романюк, Андрій Кікоть та спортивний директор Володимир Лапіцький. Та найбільше дітвора зраділа не різноманітним смаколикам, а футбольним м’ячам.  «Так, ви бачили реакцію цих хлопчиків, вони щасливі, бо зможуть ще більше грати у футбол, - бере слово Володимир Лапіцький.- А ми маємо за честь передати вітання дітям від Святого Миколая, усіх наших вболівальників та футболістів, ну і звісно, президента Григорія Козловського. Додамо, що попереду на нас ще чекають багато дітей, бо ми стараємось відповісти на усі листи». Такі заходи дуже важливі, - каже Віталій Романюк - і кожен, хто може допомогти, має приєднуватися, в даному випадку допомагати Святому Миколаю. Коли відвідуєш такі заклади, емоції переповнюють, ти багато чого переосмислюєш і розумієш, що наші звичайні буденні проблеми це ніщо.

«Звичайно, приємно, що до нас завітали такі спортивні і кремезні хлопці. Для наших дітей це дуже потішно. Вони знали, що до них прийдуть футболісти «Руху» і давно очікували. Сьогодні ви бачили їхні щасливі очі, коли вдалося сфотографуватися, взяти автограф чи поставити питання відомим гравцям. 

Вони у нас люблять футбол, їздять на різні змагання, зокрема і за кордон. Тому особливо м’ячі стануть у нагоді, бо якщо їх немає, хлопці копають усе підряд». - З усмішкою додає заступник директора з навчальному виховної роботи Тихонько Олеся Степанівна. 

До речі, насамкінець Володимир Лапіцький передав запрошення дітлахам на перший офіційний матч у новому сезоні. Тож у реабілітаційному центрі всі в очікуванні 18 березня, саме тоді винниківський «Рух» прийматиме запорізький «Металург».

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Свято Миколая, подарунки, діти, реабілітаційний центр, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar