У Львові презентували перший в Україні вищий навчальний заклад ІТ-спрямування
17.12.2016 11:52

У п'ятницю, 17 грудня, у Львові презентували перший в Україні вищий навчальний заклад, що спеціалізується винятково на IT-освіті — ПВНЗ «Комп'ютерна Академія ШАГ». Абітурієнти зможуть обирати з чотирьох напрямів навчання: програмування, мережеві технології та кібербезпека, графічний дизайн і розробка web-проектів, а також новий для нашої країни та дуже трендовий у світі — IoT (Інтернет речей). Усі навчальні програми ВНЗ розроблені з урахуванням міжнародних вимог та враховують особливості сучасного ринку праці. Викладачами тут будуть практикуючі IT-спеціалісти провідних компаній України.

Львівська філія Комп’ютерної Академії ШАГ стала  першим приватним освітнім IT-закладом, якому Міністерство освіти та науки України надало ліцензію вищого навчального закладу у напрямку «Інформаційні Технології». Отримана акредитація дозволяє готувати студентів до рівня кваліфікації бакалавр та магістр. Відповідно  Академія надаватиме відповідні дипломи державного зразка. Також, за умови проходження відповідних курсів, абітурієнти матимуть можливість отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії: Microsoft, Cisco и Autodesk.

«Створення вищого  навчального  закладу ІТ-спрямування  є логічним продовженням нашої роботи, адже вже понад 15 років ми активно розвиваємо  навчальні ІТ-центри по  всій Україні, а також за її межами. Не довелося  довго думати, аби вибрати Львів для відкриття ІТ-ВНЗ.  Динаміка росту ІТ-індустрії, ініціативи, які втілює місто разом з ІТ-компаніями, – це вагомі аргументи для того,  аби зрозуміти,  що сфера  ІТ повинна прогресувати у Львові. Тут є таланти,  події, які залучають  школярів у світ ІТ, компанії, де студенти можуть практикуватися, є науково-технічний та кадровий потенціал. Це все говорить про те, що Львів є лідером із розвитку ІТ, а також демонструє величезний потенціал», - розповів засновник, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ Дмитро Корчевський.

Однією із переваг Академії є підтримка галузевих лідерів України, серед яких EPAM, SoftServe, Global Logic та інші. Фахівці цих компаній беруть участь у формуванні навчальних програм, а найкращі студенти отримують можливість проходження практики на реальних проектах.

«Ми хочемо забезпечити випускника університету найдорожчим продуктом, тобто знаннями. Одним із завдань є підготовка фахівців нової формації. Ми повинні виховувати лідерів, які генеруватимуть і запроваджуватимуть нові ідеї. Інтелект – це те, що повинно бути попереду», -  зазначив ректор ПВНЗ «Комп’ютерна Академія ШАГ» Віктор Волошин.

«Цінність компанії – це, перш за все, люди. На жаль, талановитих кадрів не вистачає. Відкриття нових навчальних закладів – це завжди добре, особливо добре, що цей навчальний заклад – приватний, адже це означає, що  він буде мати  свободу. Навчальна  програма навчання – дуже прогресивна: як бакалаврату,  так і магістратури. Це рівень передових напрямів розвитку ІТ», - розповів Голова ради директорів компанії SoftServe Ярослав Любінець. 

Перші студенти очного та заочного відділень почнуть свою підготовку з осені 2017 року. На них вже чекає сучасна матеріально-технічна база з комфортними аудиторіями, проекційна техніка та сучасні комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням.

Довідка

Комп’ютерна Академія ШАГ працює з 1999 року. Це – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній ІТ-освіті. Авторизований навчальний центр Microsoft, Cisco, Autodesk. Станом на сьогодні працює 43 філії у 15 країнах (США, Бразилія, Болгарія, Казахстан, Камбоджа, Білорусь та інші), в яких навчається понад 25 тис. студентів.

Джерело: http://city-adm.lviv.ua/

Теги: академія, IT-освіта, Віктор Волошин, Комп’ютерна Академія ШАГ, презентація, IT-спеціаліст, ВНЗ
Останні новини:

Коментарі
avatar