У Будинку дитячої та юнацької творчості Винник відбувся концерт хору «Оберіг»
18.12.2016 22:40

Зразковий дитячий хор «Оберіг» і вихованці студії естрадної пісні «Виноградинка» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники, яким керує Ольга Соколик, запросили усіх бажаючих на концерт, присвячений святові Миколая.

Ведуча Ірина Ястремська привітала присутніх і запропонувала співати та веселитися разом із дітками з «Оберегу».

Зразковий дитячий хор і солісти Софія Масляк, Вікторія Цьотар  під керівництвом  Олени Грицько виконав пісеньки, підібрані саме до  свята Миколая: «Святий Миколай», «Миколай крокує до нас», «Як тільки під лісом», «Нічка-чарівниця», «Як тільки над містом» і багато інших.

Не всі діти чемно поводяться. Саме про неслухнясиків заспівали пісню «Миколай до мене не прийде» Софія Масляк і Марко Янів.

Пісенну естафету продовжили вихованці студії «Виноградинка», керівником якої є Михайло Жорняк.

Учасники зразкового дитячого хору «Оберіг» не тільки показали свій пісенний талант, а й гарно декламували вірші про святого, якого найбільше любить малеча. Поезії  про те, як Миколай їде з небес на землю, трясе теплим снігом, несе подарунки, читали Аліна Павлюк, Ірина Свириденко, Софія Кравс і Ярина Бабенчик.

На закінчення свята діти отримали подарунки від святого Миколая, які передала Винниківська міська рада. Не залишилися без солодких гостинців усі, хто прийшов концерт «Оберегу» – вихованці БДЮТу пригощали цукерками, які дорослі ловили, як у дитинстві.

Лариса КУБСЬКА

Теги: хор Оберіг, БДЮТ, Святий Миколай
Останні новини:

Коментарі
avatar