Винниківський осередок «Батьківської ради Львівщини» організував благодійний ярмарок
18.12.2016 22:51

У переддень свята Миколая винниківський осередок об’єднання  «Батьківська рада Львівщини» провів благодійний ярмарок у приміщенні Народного дому м. Винники.

Усі гуртом збирали гроші для порятунку життя 13-річного Андрія Саса – мешканця села Куликів, який лежить у Чорнобильській лікарні (відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії).  Діагноз, що поставили хлопцеві, – апластична анемія важкого ступеня і йому потрібна пересадка кісткового мозку. Щоб Андрій жив, необхідно терміново зібрати 150 000 євро.

На ярмарку пропонували придбати домашні пляцки небайдужих людей, ангелятка з гіпсу, які виготовила керівник винниківського осередку об’єднання «Батьківська рада Львівщини» Марія Франчук,  невеличкі дерев’яні фігурки від ГО «Оселя», ангелики зі серветок авторства Надії Грицьків, кольоровий пластилін, що  надала Ірина Колсун, а також іграшки на ялинку (шапочки, пташки) ручної роботи членів батьківської ради. Для ярмарку запропонували і чимало книжок. Можна було придбати гарячі чай і каву.

«Благодійний ярмарок відбувався саме сьогодні, бо Миколая, мабуть, найдобріше свято, – зазначила Марія Франчук. – 19 грудня святий розносить дарунки дітям. Андрійко просить тільки одного – виздоровіти. Нашої акцією ми хочемо наблизити його мрію».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Андрій Сас, ярмарок, благодійність, ікування
Останні новини:

Коментарі
avatar