Юна винниківчанка Аня Кіячик стала чемпіонкою світу з танців!
19.12.2016 20:28

Нещодавно в місті Ліберец (Чехія) відбувся Чемпіонат світу з танців (World Dance Championship), організований Всесвітньою федерацією з артистичного танцю (World Artistic Dance Federation, WADF).

Учасниками фестивалю стали представники більше 15 країн світу, серед яких: Японія, Корея, Казахстан, Угорщина, Польща, Латвія, Чехія, Швеція (й решта країн Європи), Росія та ін.

Україну у різних танцювальних напрямках представляли: КСТ «Ніка» (бальні танці) з Винник, спортсмени з Тернополя та Одеси (сучасні танці).

Мандрівка в Чехію для винниківської делегації виявилася важкою та виснажливою, але, водночас, тріумфальною.

Як розповіла мати однієї з юних учасниць поїздки Мар‘яни Нікітіної – пані Юлія, для спортсменів було передбачено дуже щільний і напружений графік виступів.

Але саме в таких жорстких змагальних умовах  проявилися майстерність і стійкість найменшенької учасниці ЧС у напрямку «Соло» Ані Кіячик із Винник. Юна винниківчанка змусила організаторів ЧС чотири рази здіймати прапор України, бо Аня виборола аж 4 золоті нагороди. А ще дівчинка записала до свого активу 1 срібну медаль. І це не дивлячись на те, що їй лише 7 років!

«Ми, винниківчани, які побували на згаданому ЧС, просто несамовито вболівали за наших юних танцюристів, - розповідає пані Юлія Нікітіна. – А коли побачили, як над залою для нагороджень здіймається наш прапор, то ми всі плакали від радості й щастя, нас наповнювала гордість за наших чудових діточок, за нашу Україну. І ми щиро вдячні своєму тренеру Андрію Гаранту за його професійність, майстерність, самовіддану працю з нашими діточками. Адже це, насамперед, його перемога, бо він – тренер».

Нагадаємо, що КСТ «Ніка» представляє КЦ «Дозвілля» міста Винники.

У згаданому ЧС брали участь юні танцюристи КСТ «Ніка»  Анна Кіячик, Данило Кіячик, Юстина Сливка, Мар‘яна-Стефанія Нікітіна та Ангелина Годунько.

Усі діти під час виступів на ЧС здобули безцінний змагальний досвід.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: танці, World Dance Championship, Аня Кіячик, кц Дозвілля, Фестиваль
Останні новини:

Коментарі
avatar
Наш вчитель-молодець!
avatar