Святий Миколай прийшов з гостинцями до воїнів АТО
20.12.2016 10:16

Цьогоріч Святий Чудотворець завітав із щедрими гостинцями до воїнів АТО завдяки доброті й жертовності своїх винниківських помічників. До акції «Св. Миколай іде до воїнів АТО», ініційованої парафією храму Різдва Івана Хрестителя, долучилися десятки парафіян та прихожан. Завдяки теплоті сердець і вправним рукам винниківських господинь наші воїни змогли поласувати домашніми солодощами, випічкою та пампушками, скуштувати вареників, голубців, налисників та котлет.

Головний ініціатор та «двигун» акції, боєць Української добровольчої армії, Тарас Єлейко особисто зібрав та передав гостинці від Св. Миколая своїм побратимам на фронт. А завдяки священикам, працівникам храму та учасницям спільноти Св. Франциска усі частунки були ретельно зібрані та запаковані.

P.S. Винниківські помічники Св. Миколая не припиняють своєї роботи. Подарунки від Святого Чудотворця регулярно відправляються на передову. Особливо необхідними є засоби гігієни, засоби для миття посуду і тепла білизна. Священики храму та бійці 8 батальйону УДА сердечно дякують усім людям доброї волі та щирого серця!

Мар'яна П'ятакова-Лученко


Теги: воїни, смаколики, акція, парафія, ато, Святий Миколай, гостинці
Останні новини:

Коментарі
avatar