«Безвізовий режим для України – це питання кількох тижнів», - Глава Єврокомісії
20.12.2016 20:48

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер

Громадяни України будуть вільні від візових зобов’язань ЄС через кілька тижнів. Про це написав президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у статті Standing by Ukraine для журналу Baltic Rim Economies, повідомляє eurointegration.com.ua.

Він нагадав, що в 2010 році Єврокомісія поставила перед Україною ряд вимог щодо реформ, які вона мала виконати для візової лібералізації.

"Після ретельної і тривалої оцінки ми прийшли до висновку, що ці умови були дотримані. Тепер ми повинні дотримати свою частину угоди" - написав Юнкер.

"Я вважаю, що українські громадяни будуть вільні від обов'язку отримання візи протягом декількох тижнів", - додав президент Єврокомісії.

Також він висловив сподівання, що наступний транш макрофінансової допомоги Україні буде розблоковано на початку 2017 року.

Крім того, за його словами, ЄС і далі вкладатиме зусилля задля вирішення конфлікту на сході України дипломатичними засобами і шляхом забезпечення повної поваги суверенітету і територіальної цілісності України.

"Саме тому ЄС наполягає на повній реалізації Мінських домовленостей, починаючи з повного і належного режиму припинення вогню" - написав він.

"З нашого боку ми продовжуватимемо робити все від нас залежне щоб допомогти цій великій європейській нації знову стати на ноги", - наголосив Юнкер.


Теги: Жан-Клод Юнкер, єврокомісія, Європарламент, безвіз, безвізовий режим
Останні новини:

Коментарі
avatar