Учні СЗШ № 47 показали казку «Колобок- Хот-дог»
21.12.2016 14:21

Школярики 3-Б класу СЗШ № 47 під керівництвом вчителя початкових класів Надії Хоми  підготували і провели свято про важливість дотримання правил поведінки на дорозі та вдома.

Під час свята, на яке запросили поліцейських Тетяну Капиць і Марту Збишко, діти показали казку про колобка на новий лад «Колобок – Хот-дог».

«Цією казочкою ми хотіли навчити дітей правил поведінки на дорозі та вдома, коли вони залишаються самі, – зазначила Надія Хома. – Школярикам важливо знати, як вибирати безпечні місця про прогулянки та ігор, дотримуватися правил дорожнього руху».

Колобок-Хот-дог, роль якого виконав третьокласник Богдан Кравець, вийшов на вулицю та почав пустувати. Дорогою йому зустрічалися звірі-поліцейські, якими у виставі були Анна Золотарьова, Тарас Копко, Софія Костишин, Богдан Мельник, Вікторія Мончук, Роман Музика, Емілія Муратова, Данило Орєхов, Олег Паньків, Олекса Пандерецький, Анастасія Перцович, Вікторія Пронько, Анна Сенькус, Юлія Цар. Саме від них Колобок-Хот-дог дізнався, як безпечно поводитися на дорозі. Він погодився бути чемним і вчити правила вуличного руху. Щоб опановувати потрібні знання, батьки записали його у СЗШ № 47.

Поліцейські захоплено дивилися пісенні виступи, танець школяриків, який показали Анастасія Вінярська, Софія Шагай, Едуард Андронюк, Олег Кулай і Анна Строцька. Особливо їм сподобалася пісня вовків-полісменів про важливість роботи поліцейських, яку виконали Устим Витрикуш і Вікторія Жуковська.

Закінчили свято колективною піснею про необхідність дбати і берегти  власне життя. Поліцейські Тетяна Капиць і Марта Збишко подякували третьокласникам і вчителю Надії Хомі, подарували учням книжечки про безпеку життя та солодощі.

Лариса КУБСЬКА

Теги: діти, безпека руху, казка, поліцейські, школа
Останні новини:

Коментарі
avatar