Григорій Козловський відкриває ресторан з акулами (ВІДЕО)
26.12.2016 10:42

Депутат Львівської міської ради, бізнесмен Григорій Козловський відкриває ресторан з акулами, про це стало відомо у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1.

"Життя є настільки коротким, що хочеться його прожити яскраво, і щоб на старості було і дітям, і внукам що розказати, а то скажуть: "діду прожив, не має чого розказати". Ідея прийшла спонтанно, я спочатку і сам не вірив, а коли я почав з друзями ділитися, ніхто не вірив, всі дивились на мене, як на іншопланетянина, який щось собі придумав. І це власне стало поштовхом, це мене по-доброму розізлило, я цей проект до реалізовую.

Найбільше мені було шкода Андрія Івановича Садового, тому що він зі мною 2 тижні не розмовляв, адже в голові не вкладалося, тому що він є людиною класичною, з класичними поглядами і акули і Площа ринок в його інтелигентній голові не вкладалися, але, Слава Богу, Андрій Іванович з цією думкою змирився і я бачу по очах йому ця ідея сподобалсь. Акули ще в Амстердамі, а басейн вже встановлений, то варіантів бути не може, думаю Андрію Івановичу треба змірятися з думкою, купувати валідол та корвалол та йти на відкриття", - говорить Козловський.

Джерело: http://gazeta.ua/

Теги: акваріум, акула, ресторан, Григорій Козловський
Останні новини:

Коментарі
avatar