Для реалізації ялинок у Винниках передбачили два майданчики
26.12.2016 14:58

Ялинковий базар у Винниках

У п‘ятницю, 23 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

«Серед найважливіших питань, які розглянули та затвердили цього дня на засіданні виконкому, було про міський бюджет Винник на 2017 рік, - мовить керуючий справами виконкому ВМР Любов Шуберт. – Тепер винниківський бюджет на наступний рік  буде подано на розгляд і затвердження Винниківською міською радою».

Любов Шуберт також повідомила, що члени виконкому розглянули й затвердили інші питання, які стосуються життєдіяльності Винник і його мешканців.

Зокрема, було затверджено робочий проект «Реконструкції системного водопостачання та водовідведення на вулиці Жуковського в місті Винники», проектно-кошторисну документацію на «Реконструкцію КНС на вулиці Кільцевій у місті Винники», «Реконструкцію КНС на вулиці Стрілецькій у місті Винники».

Члени виконкому також розглянули питання щодо організації у Винниках передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами у місті Винники.

«Для реалізації ялинок передбачено два майданчики на вулицях Івасюка (навпроти приміщення колишнього супермаркету «Барвінок») та Кільцевій (кінцева зупинка маршрутки №40)», - зазначила Любов Шуберт.

Також з міського бюджету було виділено 2700 гривень для матеріальної допомоги  малозабезпеченим громадянам Винник.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: бюджет, виконком, міська рада

Читайте також:
Коментарі
avatar