Пластуни принесли Вифлеємський вогонь на засідання Винниківської міської ради (ВІДЕО)
27.12.2016 14:51

Сьогодні, 27 грудня, на початку засідання 6-того пленарного засідання 5-ої сесії Винниківської міської ради 7-го скликання пластуни принесли Вифлеємський вогонь Миру.

Вифлеємський вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Цю традицію започаткувала 986 року австрійська радіокомпанія з міста Лінц. Вифлеємський вогонь миру  розповсюджували, щоб підтримати дітей-інвалідів і всіх тих, хто потребує допомоги й особливої уваги в період різдвяних свят. Щорічно австрійські скаути запалюють вогонь від Негасимої лампади в Базиліці Різдва Христового у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа, потім транспортують його літаком в Австрію. Після торжеств у Віденському кафедральному соборі естафету передають у сусідні країни по всій Європі в спеціальних лампах, із рук у руки, від одного скаутського загону до іншого.

По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України. Пластуни отримують Віфлеємський вогонь миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, заносять до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебуває далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.


Теги: пластуни, Винники, Вифлеємський вогонь, міська рада, Пласт, Сесія
Останні новини:

Коментарі
avatar