У Винниках наркоман украв скриньку з пожертвами
29.12.2016 21:51

Благодійний фонду «Милосердя Винники»

27 грудня трапилася неприємна подія в крамниці «Шанс», що на вулиці Незалежності у Винниках. Звідти було викрадено скриньку для пожертв Благодійного фонду «Милосердя Винники».

Про це розповіла голова фонду Галина Стеців.

«Я про випадок крадіжки дізналася від власниці крамнички, - каже пані Галина. – Винниківчани у ці скриньки кидають пожертви, які згодом ми віддаємо на лікування хворих людей. На жаль, знаходяться особи, що здатні на найогидніші речі заради наживи. У згаданому випадку крадіжки ми знаємо, хто пішов на таку підлість. Адже в крамниці працює камера відеоспостереження. Тому добре видно обличчя людини, яка поцупила пожертви від мешканців Винник. Усю інформацію про цей злочин уже передано правоохоронцям».

Також стало відомо, що злодієм виявився місцевий житель, який, до цього ж, є ще й наркоманом. Про це розповів представник винниківських правоохоронців, капітан Дмитро Кузьменко.

«Особу крадія, справді, встановлено, це - мешканець Винник, - мовить Дмитро Кузьменко. – Він неодноразово потрапляв у поле зоре правоохоронних органів. Зараз ми встановлюємо його місцеперебування. За згаданим фактом буде порушено карну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України».

Скільки саме грошей, які були в скриньці для пожертв, поцупив злодій наразі невідомо.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Милосердя Винники, Благодійний фонд, крадіжка, скринька пожертв, пожертва, наркоман
Останні новини:

Коментарі
avatar