Учитель СЗШ № 47 Олександр Черній – один із кращих педагогів Львова
30.12.2016 12:32

В останні дні цього року визначено найкращих учителів Львова в рамках реалізації Програми "Успішний педагог". Премію в розмірі 25 тисяч отримали 69 педагогів-переможців, з них 2 працівника Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району, 50 педагогів шкіл, 17 педагогічних працівників садочків м. Львова.

У списку переможців – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів  № 47 Олександр Черній.

Конкурс проводять другий рік поспіль із метою підвищення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах Львова, підтримки успішних і талановитих педагогічних працівників.

«Спонукали до того, щоб я взяв участь у конкурсі, мої учні, – каже Олександр Черній. –  І я серед переможців завдяки активному розвитку корфболу в нашій школі та Винниках. Описав свій педагогічний досвід за останні п’ять років, а також детально – про заняття корфболом, які зараз відвідує орієнтовно сто учнів нашої школи, а починав із одного експериментального класу на початку минулого року. За цей час ми взяли участь і організували понад двадцять турнірів, з яких три – міжнародного рівня. Будемо і надалі працювати у цьому напрямі, розвивати корфбол і пропагувати цей вид спорту серед школярів».

Лариса КУБСЬКА

Теги: школа № 47, кращий вчитель, корфбол, Олександр Черній
Останні новини:

Коментарі
avatar