Винниківчанам нагадують про заборону використання піротехнічних засобів
30.12.2016 15:22

Як відомо, Ухвалою Львівської міської ради від 17.12.2015 року за №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів, піротехнічних виробів на території Львова» заборонено використання та реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Про це нагадала винниківчанам у переддень новорічно-різдвяних свят представник винниківських правоохоронців, лейтенант поліції Мар‘яна Труш.

«Я дуже прошу мешканців Винник не використовувати салюти, феєрверки, піротехнічні вироби під час Новорічно-різдвяних свят заради ж власної безпеки, - каже Мар‘яна Труш. – Адже під час використання згаданих засобів у повітря потрапляють дуже шкідливі хімічні речовини та сполуки, які мають негативний вплив на людський організм. Зокрема, ці сполуки спричиняють дуже болісні алергічні реакції і, звичайно ж, опіки. Також ще раз нагадую всім суб‘єктам підприємницької діяльності всіх форм власності, які працюють на території Винник про те, що категорично заборонено реалізовувати піротехнічну продукцію. А керівникам розважально-ресторанних закладів нагадую, що під час відзначення Новорічно-різдвяних свят заборонено влаштовувати салюти та феєрверки. Пам‘ятаймо, що на Сході України триває жорстока війна, гинуть наші військовослужбовці та мирні мешканці. Тому зараз неетично висловлювати радість публічно, застосовуючи різноманітні ефекти. Адже на Донбасі щоденно лунають вибухи. Але після них гинуть і калічаться наші люди».

Мар‘яна Труш також нагадала, що відповідно до статті 195-6 КнАП, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 595 до 1020 гривень із конфіскацією піротехнічних засобів.

«А ще вітаю всіх винниківчан із Новим роком і Різдвом Христовим, нехай ці свята принесуть усім щастя й здоров‘я, мир і злагоду», - такими словами на завершення звертається до громади Винник Мар‘яна Труш.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Мар‘яна Труш, заборона, феєрверк, піротехнічні вироби, поліція, Салют, правоохоронці
Останні новини:

Коментарі
avatar