Григорій Козловський привітав друзів з Новим роком та Різдвом Христовим (ВІДЕО)
30.12.2016 17:37

Депутат Львівської міської ради, відомий меценат, президент винниківського «Руху» Григорій Козловський від себе та від імені клубу привітав друзів з Новим роком та Різдвом Христовим.

«Шановні друзі! Хочу привітати Вас з Новим роком і Різдвом Христовим. Хочу подякувати року, який минає, за ті позитивні емоції, які були подаровані нашим прихильникам. Цього року ми стали накінець професійною командою, яка вірою і правдою служила цьому маленькому місту з великим серцем.

Будемо надіятися, що цей рік подарує мир нашій країні, всі будуть здорові  та щасливі, переповнені позитивними емоціями. Я надіюся, що ми не розчаруємо наших прихильників. Щоб наша сім'я, футбольна сім'я, стала чемпіоном України. І ми хочемо від нашої команди, яка стала великою дружньою сім'єю, привітати всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!!!»


Від редакції «Винники Plus»

Про швидкий прихід Нового року та Різдва Христового сповістило свято Миколая, під час якого за багатолітньою традицією обдарував солодкими подарунками винниківських дітей депутат Львівської міської ради, відомий меценат Григорій Козловський, розуміючи, що цього свята з нетерпінням чекали наймолодші мешканці міста, бо воно нагадує, що мрії збуваються.


Теги: Григорій Козловський, новий рік, Рух Винники, вітання
Останні новини:

Коментарі
avatar