Фотографії дітей, опубліковані батьками в соцмережах, можуть нашкодити їхній психіці
03.01.2017 13:26

Фотографії дитини в інтернеті, куди викладають їх батьки, може негативно позначитися на подальшому розвитку малюка, заявляють психологи із Західного університету Сіднея.

Експерти підрахували, що близько третини всіх матерів публікують в соцмережах фото своїх немовлят. Перші два роки життя малюка у фотознімках показують усім в інтернеті 92% усіх батьків.

Науковці переконані, фотографії "у відкритому доступі" можуть нашкодити психіці дітей.

Публікуючи в інтернеті знімки своїх дітей, батьки мимоволі створюють фотоархів, що формує цифрову особистість своєї дитини, і часто виставляють напоказ ті якості дитини, яких насправді не існує, повідомляє gogetnews.

Експерти з Академії педіатрії в США розповіли, що публікації фотографій малюків неминуче приведуть до ряду психічних ускладнень у дитини в ході його розвитку. Підростаючи, дитина може стати об'єктом знущань від своїх одноліток, які знайдуть в соцмережах її "дитячі" смішні фото.

Наголошують, діти повинні самі приймати рішення, що стосуються їхнього особистого простору. Батькам рекомендують не публікувати фотографії своїх дітей, бо дитина, коли підросте, зможе самостійно вирішувати, чи треба демонструвати її знімки в соціальних мережах.

Окрім того, дослідники підкреслюють, публікація фотографій дитини може формувати у неї залежність від лайків і коментарів.

Ще однією небезпекою від розміщення фотографій дітей у мережі є, ризик вразливості перед обличчям зловмисників і шахраїв.

Gazeta.ua радить, які фото ваших дітей не варто публікувати, щоб не ризикувати.

"Сором'язливі" фото

Такі світлини можуть стати компроматом чи причиною "підколювань" над людиною.

Фото захоплень вашої дитини

Це можуть використати зловмисники, заманити, обманути, викрасти тощо.

Знімки документів

Візи, закордонні паспорти чи інші документи, де є ідентифікація вашої дитини не варто фотографувати і викладати в інтернет. Інформацію такого роду взагалі не варто нікому показувати, тим паче людям "зі сторони".

Фото "голопузиків"

Знімки дитини на пляжі, під час купання чи просто малюка без одягу можуть стати ласою здобиччю для збоченців.

Геомітки

Не ставте геолокацію на фото вашої дитини. Це також зіграє "на руку" зловмисникам. Так вони можуть вирахувати де живе, вчиться, проводить час дитина.

Світлини з друзями

Викладаючи фото вашої дитини з її друзями, варто насамперед запитати дозвіл батьків цих дітей.


Теги: шахрай, експерти, фото, психіка, зловмсник, фотографія, Соцмережі
Останні новини:

Коментарі
avatar