«Різдвяний вертеп із фетру – радість для дітей», – Юлія Брегін
03.01.2017 17:47

Винниківська мисткиня, яка виготовляє іграшки, розвивальні книжечки, ляльки, Юлія Брегін розробила викрійки різдвяного вертепу, який можна створити разом із дітьми. Виготовлення такого вертепу – захоплююча справа для кожної родини.

«Я розробила ескізи, а потім викрійки фігурок Марії, Йосипа, Ісусика, пастушка, ангелика, – каже Юлія Брегін. –  Фігурки з вертепу можна вдягати на пальчики і розповідати дітям у доступній формі історію вертепу та різдвяних свят. А ще на кожну фігурку можна пришити петельку, тоді це будуть іграшки на ялинку чи можна просто розмістити їх під ялинкою. Витрати при цьому мінімальні – фетр, голка і ножиці. На виготовлення однієї фігурки потрібно витратити приблизно годину. А скільки радості вони приносять дітям! Малюки  особливо цінують те, що зроблено разом із татом та мамою».

Спробувала створити різдвяний вертеп за викрійками Юлії сім’я о. Ростислава Пендюка.

«Діти витинали викрійки з листів фетру, допомагали зшивати деталі, тато фотографував і знімав на відео весь процесс, – каже дружина Тетяна. – Ось які рукотвори у нас вийшли (на фото). При нашій парафії Преображення вже кілька років діє спільнота молодих подружжів. Разом ми робимо багато різних речей. Саме цей вертеп – це спосіб побути разом, усією сім'єю підготуватися до Різдва».

На думку Тетяни, спільна праця об'єднує і створює хороший ресурс для сім'ї. Діти, особливо дошкільнята, через творення вертепу, розповіді батьків дізнаються, запам'ятовують, що таке Різдво, яке його значення для нас, чому ми його святкуємо. Потім із цими фігурками вдома можна розіграти ляльковий театр-вертеп. Батьки або старші діти зможуть переповідати про Різдво молодшим. Вертеп спланований так, щоб діти змогли довго тішитися і бавитися фігурками, пам'ятати, що Різдво – це народження Христа, а не купа подарунків під ялинкою.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Родина, вертеп, Ростислав Пендюк, Юлія Брегін, лялька, Різдво
Останні новини:

Коментарі
avatar