У храмі Різдва Івана Хрестителя прийняли нових учасників апостольства молитви
03.01.2017 21:53

30 та 31 грудня у Винниках в храмі Різдва Івана Хрестителя відбулися різдвяні реколекції, які провадив Координатор Апостольства Молитви в Україні отець Терентій Довганюк, ЧСВВ. Отець Терентій прибув до Винник на запрошення отця-адміністратора Володимира Климюка та провідника місцевого осередку Апостольства Молитви отця Ореста Чекана.

Реколекційні науки в останні дні 2016 року допомогли вірним краще підготуватися до зустрічі Нового року й різдвяних свят, тобто до зустрічі з самим новонародженим Христом.

«Так, як люди роблять порядок у своїх оселях і готуються до приходу гостей, так само слід зробити порядок в своїй душі, щоби через Святу Сповідь та реколекційні науки мати змогу прийняти новонародженого Ісуса Христа», – говорить о. Терентій.

Отець Терентій також процитував слова одного із письменників: «Що з того, що Христос народиться тисячу разів, якщо він не народиться у твоєму серці й душі?» Тож це і є найголовніша мета – пережити народження Христа, який прийшов задля нашого спасіння, у своїй чистій душі.

Триденні реколекції, окрім духовних приготувань, мали на меті ще одну важливу місію. 31 грудня, в останній день року та реколекцій, у храмі Різдва Івана Хрестителя були прийняті до товариства Апостольства Молитви 15 нових учасників та відновлені обіти ревнительок.

Нові члени товариства та ревнительки одержали з рук отця Терентія медалики, які є символом їхньої причетності до Товариства. У прийнятті нових учасників отцеві Терентієві допомагала головна надревнителька Апостольства Молитви в Україні Віра Тарах.

Ця особлива подія для парафії храму та місцевого осередку Апостольства Молитви завершилася подячною молитвою, повним відпустом та благословенням усіх священників – о. Терентія Довганюка, о. Володимира Климюка, о. Ореста Чекана та о. Тараса Голоти.

Обов’язок члена Апостольства Молитви випливає уже із самої назви товариства – це апостол молитви; той, хто несе молитву. Члени товариства – такі ж миряни, як й інші, але відрізняються тим, що хочуть більше любити Бога, більше почитати Його Пресвяте Серце, як символ Божої Любові. Це ті, хто хрещені в ім’я Христа, ті, які освячуються святими Тайнами, ті, які є Божими руками, ті, які служать потребуючим і немічним, тим, хто на них чекає щодня із молитвою.

До обов’язків учасників товариства входить молитва в наміреннях Святішого Отця, які щомісяця публікуються в часописі «Місіонер», а також в місцевих наміреннях, які подають отці на парафії. Також апостоли молитви зобов’язані щовечора робити іспит сумління з прожитого дня, упродовж тижня брати участь у Св. Літургіях і кожної першої п’ятниці – у Св. Літургії та адорації Св. Тайн.

На завершення посвяти отець Терентій подякував пароху отцю Володимиру, провіднику місцевого осередку отцю Оресту та отцю Тарасу за плідну працю та благословення і розвиток Апостольства Молитви на парафії.

Marianna Piatakova-Luchenko


Теги: храм, Володимир Климюк, реколекції, церква, Терентій Довганюк, Орест Чекан
Останні новини:

Коментарі
avatar