У зв'язку з різким похолоданням у Винниках працює штаб із запобігання надзвичайних ситуацій
06.01.2017 17:56

У зв‘язку з різким похолоданням і погіршенням погодних умов у Винниках працює штаб із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Сьогодні, 6 січня, під головуванням міського голови Винник Володимира Квурта відбулося засідання штабу. У ньому брали участь заступники міського голови Винник Михайло Мамут і Богдан Шустер, керівники міських комунальних підприємств Олег Горін і Павло Венгринович, секретар ради ВМР Ігор Жуковський.

У ці холодні дні мешканців Винник просять бути особливо уважними й обачними. Особливу увагу необхідно звертати на дітей, людей похилого віку, інвалідів, щоб запобігти їхньому обмороженню й навіть загибелі від переохолодження організму.

Під час засідання штабу НС було наголошено на тому, що в найближчі дні патрульна поліція працюватиме в посиленому режимі. Також працівники Винниківського КП «Добробут» (двірники) і служби таксі попереджені про необхідність бути особливо уважними в ставленні до перехожих, щоб виявляти потенційних жертв обмороження. У разі виявлення таких людей, їм необхідно надавати термінову допомогу й доправляти в медичні заклади.

Штаб із запобігання НС також просить усіх мешканців Винник у ці дні бути особливо уважними до всіх перехожих, у разі виявлення людей з обмороженнями і іншими травмами й захворюваннями, не залишати їх без допомоги. У разі біди просимо всіх винниківчан звертатися до чергового штабу НС Винниківської міської ради на «Гарячу лінію» за номером: 098 935 22 71.

Штаб із запобігання НС у Винниківській міській раді також повідомляє, що у Винниках створено два пункти прийому й обігріву людей, а саме:

  • м. Винники, вулиця Галицька, 15 (приміщення Винниківської поліклініки), телефон пункту обігріву: 032 296 01 43, 032 296 01 45.
  • м. Винники, вулиця Івана Франка, 69 (ГО «Оселя»), телефон пункту обігріву: 096 426 47 96.

Також штаб із запобігання НС у ВМР нагадує громадянам, що пункти обігріву людей створені також у місті Львові, а саме:

  • м. Львів, вулиця Кирилівська, 3а, телефон для довідок: 032 233 14 79.
  • м. Львів, вулиця Сербська,3 телефон для довідок: 032 297 59 11.

Штаб із запобігання НС у ВМР бажає всім винниківчанам уникнути всіх неприємностей і надзвичайних подій не лише під час святкування Різдва Христового, але й у подальшому. А для цього просимо всіх мешканців Винник бути обережними й обачними, уважно й з повагою ставитися один до одного. Шануймо один одного й допомагаймо один одному. І тоді й Бог буде разом із нами.

Щасливих Вам, дорогі винниківчани, і веселих Різдвяних свят! Христос Рождається! Славімо Його!


Теги: холод, мороз, Нарада, надзвичайна ситуація, міська рада, пункти обігріву, гарячий телефон
Останні новини:

Коментарі
avatar