Над Винниками лунає коляда!
08.01.2017 21:28

Не дивлячись на мороз і пориви вітру, винниківчани й гості міста весело святкують Різдво Христове! Вулицями міста ходять колядники й вертепи, люди щиро славлять новонародженого Сина Божого!

Мабуть, окрасою сьогоднішнього святкування у Винниках можна назвати сімейне свято «Різдво по-винниківськи», особливо його другу частину, коли на велику сцену почали виходити самодіяльні колективи й вертеп СЗШ №47. Надзвичайно щемливо й зворушливо лунали колядки й пісні у виконанні дітей. Малеча у своїх виступах славила величний День народження Ісуса Христа й просила миру й добробуту рідній та незалежній Україні.

Для зручності винниківчан аукціон із продажу ікон (а кошти, виручені з аукціону, передадуть на потреби воїнів АТО) було проведено на подвір‘ї Історико-краєзнавчого музею Винник – біля сцени.

Як на нинішню погоду, то на сімейне свято «Різдво по-винниківськи» зібралося досить багато людей. Усі вони «гаряче» підтримували артистів, підспівували їм, а ще – запально й завзято танцювали! Усім, хто був там присутній, було дуже весело! Тому організатори свята, а це Винниківська міська рада, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський і ГО «Золота молодь Винник», щиро запрошують винниківчан і гостей Винник на його продовження – 9 січня! Завтра свято також розпочнеться о 13 годині й триватиме до 19-00. Для всіх присутніх виступлять аматорські колективи з багатьох населених пунктів Львівщини.

А сьогодні своїми виступами винниківчан і гостей міста потішили зовсім юні Діана Горін, Тамара Літовченко, Надія Ціпляр, Анастасія Дмитерко, Софія Толоченко, Софія Попович, Роксана Моравська, Вероніка Сікора.

Надзвичайно добре виступив і вертеп СЗШ №47, який очолює педагог цього навчального закладу Любов Сало.

Просто чудовими були виступи художніх колективів «Стожари» та «Винниківчани» ( їхнім художнім керівником є Володимир Завербний). Обидва колективи представляють Народний дім Винник (директор Наталія Вінярська).

І не менш гарними були виступи знаного у Винниках колективу «Марвінок» у складі винниківчанки Наталії Когут-Шуберт, Соломії Крукельницької-Барічук і Вікторії Михащук та ансамблю «Земляки» (художній керівник Роман Остапчук).

«Отож, сердечно запрошуємо всіх мешканців Винник і гостей міста на продовження сімейного свята «Різдво по-винниківськи», - каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Хочу наголосити, що сьогодні гості свята брали активну участь у добродійному аукціоні, купуючи ікони. Нагадаю, що всі кошти підуть на потреби АТО, а завтра аукціон також триватиме. Буде весело й цікаво».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: свято, Різдво, Тепле Різдво, музей, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar