Під час святкування Різдва Христового у Винниках резонансних злочинів не зафіксовано
12.01.2017 18:48

Три дні Різдва у Винниках промайнули, немов одна мить. Але для місцевих правоохоронців ці святкові дні були робочими, адже їм треба було оберігати спокій винниківчан. Про те, як минуло Різдво Христове у Винниках, розповідає представник винниківських правоохоронців, капітан поліції Дмитро Кузьменко.

«Дякувати Богові, жодних резонансних злочинів на території Винник не було зафіксовано, - каже Дмитро Кузьменко. - Можливо, до таких злочинів можна було б зарахувати бійку, що трапилася, минулої неділі в районі вулиці Крушельницької. Тоді щось не поділили поміж себе декілька винниківчан. Але зараз цей епізод вивчають слідчі. Тому щось твердити не можу. Скажу так, що було більше курйозів. Ось наприклад, у рапорті поліції зафіксовано, що на вулиці Грушевського у Винниках виявлено чоловіка в стані сп‘яніння. І стояв він чомусь перед брамою на колінах. Але не просто так, а із целофановим пакетом на… голові! Або ж трапилася дуже неприємна подія на одній із АЗС поблизу Винник. Водії декількох машин заявили про низьку якість палива на цій автозаправці. Згодом з‘ясувалося, що під час заправки цистерн із паливом на цій АЗС переплутали дизпаливо й бензин. Тому в цистерну з бензином залили солярку. Звичайно, що після заяв декількох автовласників виник грандіозний скандал. Як було повідомлено згодом правоохоронців - власники цієї АЗС узялися своїм коштом відремонтувати машини потерпілих від їхньої помилки водіїв.

На жаль, як завжди «відзначилися» окремі особи, які мешкають у багатоквартирному будинку на вулиці Кільцева, 2а у Винниках. Під час свята Різдва Христового там було гучно від криків людей, які перебували в стані алкогольного сп‘яніння. Хоча до скоєння злочинів, на щастя, там не дійшло, але правоохоронці просять мешканців згаданого будинку не пиячити й не порушувати закон. Пам‘ятаймо про своїх рідних і сусідів, які потребують спокою. Ось такою була криміногенна ситуація у Винниках під час святкування Різдва Христового».

Також правоохоронець нагадує, що при будь-яких проявах порушення громадського порядку, а тим паче, якщо хтось став свідком скоєння злочину, необхідно терміново телефонувати на «гарячу лінію» за номером 102.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: злочин, Різдво, поліція, правоохоронці, Дмитро Кузьменко
Останні новини:

Коментарі
avatar