Кошти за рекламу поповнили бюджет Винник
13.01.2017 19:03

За 11 місяців 2016 року в бюджет Винник поступило 279 тисяч гривень за зовнішню рекламу. Таку суму навів спеціаліст Винниківської міської ради з житлово-комунального господарства Ярослав Мамчак.

«На території Винник встановлено 17 рекламних конструкцій за які підприємцями й сплачена в міський бюджет згадана сума коштів, - зазначає Ярослав Мамчак. – Також сподіваюся, що після поступлення коштів за останній місяць минулого року вона зросте до 300 тисяч гривень. Усі підприємці сплачують кошти вчасно, боргів немає. На жаль, у нас залишився лише один із боржників, який володів рекламоносієм на території Винник декілька років тому, але протягом тривалого часу він не з‘являється й не відповідає на телефонні дзвінки».

Посадовець також нагадав про заборону встановлення на території Винник рекламних конструкцій без відповідного погодження.

«А ще суворо заборонено засмічувати стовпи, стіни різними оголошеннями, рекламами тощо, адже для цього є спеціальні стенди, - каже Ярослав Мамчак. – За такі дії порушників каратимуть штрафами. У випадку виявлення порушень цих правил просимо винниківчан звертатися у Винниківську міськраду (телефон: 296-01-54) або в КП «Добробут».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Ярослав Мамчак, штраф, міська рада, реклама, КП Добробут
Останні новини:

Коментарі
avatar