Ветерани тенісу зібралися у Винниках (ВІДЕО)
15.01.2017 19:39

Сьогодні, 15 січня, у спортзалі КЦ «Дозвілля» у Винниках відбувся 17-ий традиційний Різдвяний турнір із настільного тенісу серед ветеранів.

Серед учасників турніру було багато знаних тенісистів – майстрів спорту. Цікаво, що виступали спортсмени не лише з Винник і Львова, але й з багатьох містечок Львівщини та з Калуша (Івано-Франківщина).

Організаторами турніру виступили Винниківська міська рада та БДЮТ міста Винники.

Усіх спортсменів щирими словами привітали майстер спорту Ігор Яросевич (саме пан Ігор уже 17 років займається організацією цих турнірів, 4 рази перемагав у них), міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, головний суддя турніру Віктор Недовіс.

«Нам усім дуже приємно бачити вас, уславлених ветеранів тенісу, сьогодні у Винниках, - мовив Богдан Шустер у своєму вітальному виступі. – І вдвічі приємніше, що не дивлячись на сивину, яка з‘явилася в кожного з вас, ви, шановні ветерани, залишаєтесь вірними спорту й своїм принципам: завжди бути активними, стрункими, не піддаватися життєвим проблемам. Ви завжди були й залишаєтеся прикладом для наслідування. Бажаю вам усім щастя та здоров‘я».

Головний суддя турніру Віктор Недовіс закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати світлу пам‘ять тенісистів, які багато років виступали на турнірах у Винниках, але протягом останнього періоду назавжди покинули цей світ. Після хвилини мовчання пан Віктор від імені усіх присутніх щиро привітав майстра спорту Ігоря Яросевича з великою подією, яка нещодавно трапилася в його житті – народженням внучки Анастасії.

Також варто зазначити, що за перемогу в своїх вікових категоріях змагалися тенісисти, яким виповнилося від 30 й понад 60 років! А серед них і винниківчанин, учасник АТО Віктор Невінський.

Натомість, самі Ігор Яросевич сьогодні виконував лише функції організатора та доброго господаря турніру.

«На жаль, нещодавно мені оперували коліно, тому сьогодні не зміг узяти до рук ракетку й виступити, - каже Ігор Яросевич. – Також я щиро вдячний за допомогу в проведенні цього турніру Винниківській міськраді та КЦ «Дозвілля», керівникам цього закладу Тетяні та Ігорю Патерам».

А трійка кращих спортсменів у результаті запеклих баталій набула такого вигляду: Денис Пестерников, Анатолій Дулич, Ярослав Ковалевич (усі представляють Львів).

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Ігор Яросевич, Теніс, турнір
Останні новини:

Коментарі
avatar