Вихованець винниківського футболу заробив грошенят для «Карпат»
16.01.2017 12:50

Сайт «Винники плюс» уже повідомляв про те, що гравець ФК «Карпати» Володимир Костевич перебуває на оглядинах у польському клубі «Лех» Познань. На даний час екс-карпатівець вже офіційно став гравцем польського клубу..

У засобах масової інформації була інформація, що львівський клуб, за різними джерелами (так чомусь повідомляли різні інформагентства), заробив за перехід у польський клуб «Лех» із міста Познань від 300 до 350 тисяч євро. Також зазначено, що в разі виходу польського клубу у єврокубки, «Карпати» додатково отримають бонус у 200 тисяч євро!

У разі виплати всієї суми Володимир Костевич стане найдорожчим придбанням польського клубу!

Нагадаємо, що Володимир Костевич свої перші кроки у спорті зробив саме у Винниках – у Футбольній школі імені Мирона Маркевича.

Чи пам‘ятають його у Винниках колишні одноклубники? Про це журналісти сайту «Винники плюс» дізнавалися, відвідавши згаданий спортивний заклад.

З‘ясувалося, що з його товаришів по дитячій команді зараз за винниківський «Рух» у другій лізі виступає Віталій Дмитрух. А ще один одноліток Володимира Костевича вже сам став тренером Футбольної школи Мирона Маркевича.

Це – Маркіян Шкраба.

«Так, я дуже добре пам‘ятаю Володимира Костевича в його дитячі роки, - каже Маркіян Шкраба. – Він прийшов до нас у команду саме тоді, коли ми виступали в турнірі, присвяченому світлій пам‘яті дитячого тренера Богдана Маркевича. І нас усіх вразило тоді те, що Володя, який з нами жодного разу до цього не тренувався, одразу ж потрапив в основу! З перших хвилин заграв так, немов би постійно з нами займався! Отож, він уже в дитячі роки виділявся чудовими здібностями, особливо добре в нього «працювала» ліва нога. Але тоді він міг однаково добре діяти на обидвох флангах. І був у нас не захисником, а виступав – «під нападниками». Володимира завжди вабила атака.

Звичайно, що з такими якостями він у Винниках довго не затримався. Через рік Володя перевівся у Львівське УФК. А згодом почав виступати за молодіжні команди «Карпат». І нам усім було дуже приємно, що він у листопаді 2011 року дебютував за основу «Карпат».

Я пригадую, що на позицію лівого захисника його перевів тодішній тренер карпатівців Ігор Йовічович. І Володимир Костевич закріпився на згаданій позиції. Приємно, що саме з цієї позиції його запросили в закордонний клуб. І вдвічі приємніше, що твій одноклубник так високо піднявся щаблями спортивної кар‘єри. Нехай йому щастить і в новому клубі».

Як стало відомо, вже в першому своєму тренувальному поєдинку за познанський «Лех» Володимир Костевич відзначився голом! На 67 – ій хвилині Володимир точно пробив, виконуючи штрафний удар. А його нова команда здобула перемогу над тамтешнім клубом «Сокіл» з рахунком – 8:0.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Лех Познань, Володимир Костевич, Карпати Львів, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar