Винниківська СЗШ № 29 має нового директора
16.01.2017 16:31

Сьогодні, 16 січня, у СЗШ № 29 колективу представили нового директора. Тепер школу очолюватиме Оксана Верхівська.  

Сімдесятьом  педагогічним працівникам в.о. начальника управління освіти Львова Зоряна Довганик і начальник відділу освіти Личаківського району Зоряна Хонько представили директора Оксану Верхівську, яка має досвід вчительської праці та праці в освітянських проектах міжнародного рівня.

«Ми живемо у час змін, зокрема змін в освіті, – зазначила Зоряна Довганик. – Головне, щоб вони були корисними. У школі № 29 є гарна основа для цих змін, сформований позитивний імідж серед вчителів, учнів, батьків, громади міста Винники. Значна заслуга в цьому директора Оксани Демцюх, якій ми дякуємо за плідну працю, добре налагоджений навчально-виховний процес у школі протягом 35-ти років».

Від влади, батьків подякував Оксані Демцюх за багатолітнє керування найбільшою школою в Личаківському районі, привітав нового директора заступник міського голови Винник Богдан Шустер, вручивши обом управлінцям букети квітів.

Оксана Демцюх передала керування Оксані Верхівській, дякуючи колективу за  сумлінну працю, зазначила: «Ми працюємо скромно, тихо, але якісно робимо свою справу. Тому з гордістю можу сказати, що нам не соромно за свою роботу».

Як нам стало відомо, Оксана Василівна залишається працювати в школі на посаді вчителя української мови і літератури, що дуже тішить учнів СЗШ № 29.

Новий директор Оксана Верхівська висвітлила своє бачення реформ  в освіті, зокрема наголосила на важливості використанні в навчальному процесі нових інформаційних технологій, а також пояснила, яким бачить вчителя в сучасному освітньому просторі, підкресливши, що готова до співпраці та діалогу.

У бліц-інтерв’ю  Оксана Михайлівна розповіла про себе.

– Я мешканка Львова, 1973 року народження. Закінчила Львівський НУ імені Івана Франка за спеціальністю англійська філологія. Працювала вчителем у школі, викладачем педагогічного коледжу. Останнє місце праці – вчитель англійської мови у СЗШ № 46. Заміжня. Маю доньку-випускницю.

– Чому Ви обрали професію вчителя?

– Моя мама пропрацювала в школі все життя – завучем. Я виросла в школі, знаю цю роботу змалечку. Навіть коли я пішла працювати в педколедж, хотіла повернутися в школу. Це мені ближче. Коли бачиш, як горять очі в учнів, коли їм цікаво вчитися, то отримуєш стимул до покращення власної роботи і фахового зростання.

– Це Ваш перший досвід керівної роботи?

– Так. Але маю менеджерські знання і навички, які потрібні для управління сучасною школою. Працювала в міжнародних проектах щодо запровадження інновацій в освітній процес, закінчила управлінські курси при департаменті, була зарахована до кадрового резерву керівників.

– Із чого планує почати роботу на посаді директора школи № 29?

– Починатиму з маленьких кроків, ознайомлюватимусь із проблемами, які має школа, вивчатиму роботу зі середини. Буду старатися працювати так, щоб усім було комфортно. Тому планую поспілкуватися з адміністрацією, вчителями, господарниками та обов’язково з батьками, щоб знати що саме змінювати й покращувати в цьому навчальному закладі.   

Лариса КУБСЬКА

Теги: директор, директор школи, РЕФОРМА, освіта, педагог, СЗШ № 29
Останні новини:

Коментарі
avatar