Молодий перспективний півзахисник «Руху» завершив футбольну кар'єру
17.01.2017 20:15

Ось таке несподіване і навіть шокуюче для всіх рішення прийняв 23-річний тепер уже екс-півзахисник «Руху» Роман Іванов.

За словами Романа, це один з найважчих кроків у житті. Однак більше себе у футболі не бачить, а воліє спробувати сили у бізнесі. Сьогодні журналісти офіційного сайту ФК «Рух» зустрілися з джокером винниківської команди, аби розставити усі крапки над «і» у цій приголомшливій новині. 

- Романе, ти молодий, талановитий і ще до кінця не розкритий гравець, який, я переконаний, не сказав свого останнього слова у футболі. Що спонукало до такого різкого повороту у кар’єрі?

- Важко досі з цим рішенням змиритися. Але то особистий вибір. Я обрав бізнес, бо так в майбутньому буде краще для родини. На жаль, поєднувати власну справу і професійний футбол нереально. Тож довелося визначатися.

 - Коли прийняв таке рішення?

- Насправді довго все обмірковував і десь тиждень тому все зважив. Та остаточно вирішив поставити крапку у футболі. 

 - Мабуть, важко було вибирати?

- Так, дійсно. Багато хто цю новину досі не знає. До речі, моя мама також. Гадаю, вона поставиться з розумінням до моєї ситуації.

- Твоє рішення виглядає спонтанним. Все таки ти все життя міряв стати футболістом, професіоналом. Почав успішно грати у Другій лізі, забив п’ять м’ячів, команда амбіційна, попереду нові виклики і перемоги. Але ти натиснув кнопку стоп.

- Так, це все розумію, тому рішення давалося важко, бо справді у мене ситуація не з найгірших у футболі. У нас серйозний клуб, все на професійному рівні. Але усвідомлюю, що грати за «Динамо» чи «Шахтар» ніколи не буду, я не Шевченко. Тож не бачу особистої перспективи.

- Хто першим дізнався про твоє рішення?

- Моя дівчина Марта. Вона підтримала мене у цьому виборі.

- Знаю, що у тебе вже відбулася розмова з головним тренером і спортивним директором «Руху». Вони намагалися тебе переконати змінити думку? 

- Поставилися до цього з розумінням. Після відвертої розмови вони відчули, що я все твердо вирішив, тому переконувати не було сенсу.

 - У цьому сезоні ти забив п’ять м’ячів за «Рух», який найбільш пам’ятний? 

- Мабуть, останній гол у ворота «Балкан» (див. відео). А загалом всі забиті м’ячі за «Рух» залишаться у моїй пам’яті.

- Ти вже з усіма хлопцями попрощався?

- Ні. Планую це зробити у п’ятницю перед тренуванням, коли усі зберуться. Принагідно хочу всім подякувати та попросити поставитися з розумінням до мого вибору. Особливо вдячний колишньому тренеру Роману Гданському, спортивному директору Володимиру Лапіцькому та президенту клубу Григорію Козловському. Також дякую за підтримку нашим винниківським вболівальникам.  Звісно,  слідкуватиму за виступами «Руху» та буду підтримувати команду на всіх домашніх матчах.


Теги: Роман Іванов, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar