«Оселя» розповість, що роблять безпритульні для покращення екології
18.01.2017 14:17

25 січня о 18.30 в книгарні «Є» (Львів, проспект Свободи, 7) можна буде подискувати на тему «Що роблять для нашого міста безпритульні люди?» Участь у дискусії візьмуть Спільнота «Емаус-Оселя», ГО «Екоспільнота Львів», представники громадських організацій і влади. Модератором заходу буде відома письменниця Галина Вдовиченко.

Про це повідомила член ради «Оселі» Наталя Саноцька.

Під час бесіди учасники говоритимуть про  екологію та бездомність, зокрема про те, як безхатченки, намагаючись вижити на вулиці, роблять велику екологічну роботу, але в той же час це висміюється суспільством. Досвідом поділиться Спільнота "Емаус-Оселя", яка започаткувала в Україні багато цікавих ініціатив у цій сфері.

«Рух «Емаус» багато років займається сортуванням сміття, – каже Наталя Саноцька. – «Оселя» активно працює у цьому напрямі. Речі, які люди могли просто викинути, як непотрібні, – одяг, старі меблі та ін. –  члени спільноти приводять до ладу. Це є основою допомоги найбіднішим – одяг, взуття, відреставровані меблі віддають бідним або продають за благодійну пожертву у нашій крамничці у Винниках, а отримані гроші скеровуємо на допомогу потребуючим. Це велика робота. І кожен має долучитися до порятунку екології, а не чекати, що все за нас зробить влада».

Також під час зустрічі відбудеться презентація чергового номеру журналу «Просто неба», який розповсюджують безхатченки. Випуск матиме назву «Сіль землі» й буде присвячений екологічній праці бездомних.

Лариса КУБСЬКА

Теги: екологія, Наталя Саноьцка, Емаус-Оселя, сортування сміття
Останні новини:

Коментарі
avatar