«Винники – місто, де живе моя сім’я, що є джерелом сил і наснаги», – Назар Хассан
20.01.2017 13:20

Співак-винниківчанин Назар Хассан днями презентував кліп «Вірні собі». Створивши ще у шкільні роки разом із винниківчанином Мар’яном Сакалюком гурт «RIZUPS», якнайкраще себе проявив у проектах «Україна має талант», «Х-фактор», а після цього розпочав сольну кар’єру.

На свій день народження (13 січня) Назар презентував відеороботу на пісню, яка є першою ластівкою зі сольного альбому «#1». 

«Пісню «Вірні собі» я почав писати 2014 року – дорогою до Львова, – розповів Назар. – Саме ця дорога й усвідомлення, що незабаром я буду в рідних стінах із рідними людьми і створювали цю пісню! Вже вдома я її дописав і зрозумів, що це саме те, чим би я хотів поділитися зі своїми слухачами, розпочавши сольну кар’єру». 

Головна ідея кліпу на пісню "Вірні собі" – показати життєвий шлях людини, на якому трапляються і невдачі, і перемоги, але труднощі можна долати, якщо не забувати, звідки твоя мандрівка розпочалася – з батьківського дому, що у Винниках, і не зраджувати самому собі.

Назар каже: «Винники – це місто, де живе моя сім’я, дюди, без яких я не уявляю свого життя! Вони є джерелом моїх сил і наснаги. Але Винники не надто підходили за задумом сценарію, тому довелось шукати іншу локацію для зйомок кліпу. Коли я побачив фото Трикратів, що біля Актовського каньйону (Миколаївська область), то зрозумів, що це саме те, що я шукав – вода, земля, сіль і каміння. Ця місцина має енергетику первозданної землі. Було враження, що саме тут Бог створив людину! Що може бути краще за енергетикою для такої пісні».

Над кліпом працювали режисер Ігор Замша, актори – звичайні миколаївці без акторського досвіду, які були підібрані спеціально для цієї роботи. Головні ролі музичної міні-стрічки виконали: Максим Затилкін (хлопчик), Влад Затилкін, Артем Яцемірський, Саша Кірютін (розбишаки), Олег Стафеєв (молодий хлопець), Артур Шпаков (друг хлопця), Кароліна Миколаєва (дівчина хлопця), Паша Яковчук (атлет), Наталя Лі (мама) та Вікторія Рибалко-Бусинка (вчителька). 

За словами Хаса, пісня «Вірні собі» написана першою, але вона буде завершувати майбутній альбом «#1».

Лариса КУБСЬКА

Теги: кліп, Назар Хассан, сольний альбом
Останні новини:

Коментарі
avatar