У Винниківській СЗШ №29 колядували четвертокласники
20.01.2017 17:58

Сьогодні, 20 січня, у СЗШ № 29 відбулося Різдвяне свято під назвою «Україна колядує».

Разом зі всією громадою Винник учні 4-«Б» класу згаданого навчального закладу також  щиро колядували, прославляючи новонародженого Ісусика. Сьогодні у їхньому виконанні присутні почули чимало гарних колядок і віншувань.

Зворушливо звучали релігійні твори у виконанні сопілкарок Соломії Добош і Анни Паранько.

Дуже давню й уже призабуту колядку «Земля Юдейська» прекрасно виконали Юліана Козловська та Селіна Михайлова. Ці дівчатка також чудово виконали й ролі Ангеляток.

Ролі Марії та Йосипа дуже гарно вдалися відповідно Катерині Колцун і Юланові Устяну.

Роман Цимбалюк, Назар Свіршків і Володимир Демична виконували ролі Царів, а Віктор Бенюк і Олексій Великий перевтілилися у вдячних і побожних Пастушків. Анна Паранько та Нестор Шендюк були на цьому святі відповідно Господинею та Господарем.

Христина Добровна виконала для всіх присутніх колядку «Спи, Ісусе».

Також зворушливо прозвучали відомі всім колядки у виконанні Анни Романюк, Софії Мазур, Анни Паранько Тараса Буця.

Усі діти були чудо підготовлені до концерту, мали прекрасні костюми. І, звичайно, в цьому велика заслуга їхнього класного керівника Оксани Ковбасюк. Не менш плідно з дітьми працювала й Оксана Слісарчук, яка забезпечила музичний супровід сьогоднішнього чудового святкового заходу.

Наостанок гарні слова віншувань для всіх учасників свята, педагогів, батьків усіх учнів і гостей прозвучали з вуст Максима Дмітрієва.

У свою чергу батьки школярів сердечно подякували згаданим педагогам за добру науку й самовіддану працю на нелегкій учительській ниві.

А ще присутні мали нагоду поласувати дуже смачними пампушками, голубцями й варениками!

Отож, свято вдалося! До речі, цей захід відвідав і депутат Львівської міської ради Григорій Козловський.

«Кожного навчального року ми  з дітьми готуємо два святкових заходи, щоб ознайомити малечу з українськими народними звичаями й традиціями, - зауважує класний керівник 4-«Б» класу Оксана Ковбасюк. – Бо це надважливе завдання – прищепити дітям змалечку любов до рідної культури, до давніх і чудових звичаїв нашого народу. І я дуже тішуся, що батьки моїх вихованців підтримують мене, наш навчальний заклад у цьому. Бо ж без розуміння й дієвої підтримки наших батьків школі було б дуже важко, як казав наш геній Іван Франко, «лупати сю скалу». Ось невеличкий приклад. Дуже давню колядку «Земля Юдейська» знала мама нашої учениці Анни Романюк. А вже Аня навчила її співати Юліану Козловську та Селіну Михайлову. Так відроджуються й зберігаються наші духовні скарби. Так вони й передаються від покоління до покоління».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Коляда, свято, СЗШ № 29
Останні новини:

Коментарі
avatar