Винниківський Клуб літніх людей згуртував поціновувачів коляди
20.01.2017 22:07

У благодійній крамничці Спільноти «Емаус-Оселя» сьогодні, 20 січня, звучали зимовообрядові пісенні твори – колядки та щедрівки.

Благословив і освятив святковий захід парох храму Успіння Пресвятої Богородиці села Чишки отець Роман Мануляк.

Ведуча – соціальний працівник «Оселі» Ольга Біянська – розповіла винниківчанам і гостям міста про традиції колядування у спільноті.

На святі коляди дебютував вокальний ансамбль «Сонечко», який нещодавно створили з голосистих дівчаток-вокалісток у Народному домі міста Винники.

Наймолодший колектив під керівництвом Володимира Завербного виконав улюблені колядки – «Бог ся рождає», «Прилетіли ангелята», «Нова радість стала», «Добрий вечір, тобі».

Продовжив виступи своїх колег з Народного дому вокальний ансамбль «Стожари». Артистичні вокалістки звеселили і неабияк підняли настрій присутніх не тільки загальновідомими колядками, а й сучасними піснями про одне з найбільших християнських свят – Різдво,  а також співали про Старий Новий рік, Щедрий вечір тощо.

Під музику та акапельно виступили солісти Народного дому Діана Горінь, Тамара Литовченко, Вероніка Сікора, Настя Дмитерко.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Емаус-Оселя, Коляда, Роман Мануляк, Ольга Біянська, Чишки, народний дім
Останні новини:

Коментарі
avatar