Перше тренування винниківського "Руху" у новому році (ФОТО)
20.01.2017 23:03

Після традиційного медогляду та двох вихідних днів сьогодні "Рух" розпочав у Винниках підготовку до весняної частини чемпіонату України серед команд Другої ліги. Про це повідомили на офіційному сайті клубу.

У новому році команда вперше зібралася у повному складі. Конкуренцію чинним гравцям спробують скласти потенційні новачки. Зараз доводять свою профпридатність тренерському штабу п’ятеро футболістів. Хто з них захищатиме честь "Руху" в офіційних матчах дізнаємося після перших тренувальних зборів. Тоді  Руслан Мостовий вирішить із ким укладати контракт.

Сьогодні тренування на полі зі штучним покриттям тривало півтори години, однак наставник команди намагається заняття урізноманітнювати. Здебільшого футболісти працюють з м'ячами і від такого підходу до підготовчого процесу відчувають саме задоволення. Про це свідчать усмішки футболістів під час виконання вправ.

На втягувальному етапі підготовки головне завдання - підвищення рівня загальної витривалості кожного гравця. Більш інтенсивна робота з дворазовими тренуваннями розпочнеться вже з понеділка. Тоді у команди запланований двотижневий заїзд до Винників, де відбудеться кілька спаринг-матчів. Про найближчі з них прес-служба клубу обіцяє повідомити вже завтра.  


Теги: тренування, Рух Винники, тренувальні збори
Останні новини:

Коментарі
avatar