Учні винниківської СЗШ № 47 запропонували альтернативу живим ялинкам
23.01.2017 12:41

У СЗШ № 47 відбулася виставка-конкурс «Збережемо життя ялинці». Усі класи творчо підійшли до створення своєї ялинки, а головне – діти показали, що ялинка, створена власноруч, є альтернативою живій красуні, зберігає  зелене багатство наших лісів.  

Кожна робота унікальна, цікава, незвична, виконана в різних техніках. Діти представили не тільки своє бачення новорічної красуні, а й навіть зробили лісові ялинкові галявини. Усі роботи виготовлені з різних матеріалів, крім живих гілочок – папір, тканина, макарони, фанера, пір’я, целофан, прикраси тощо. При нашій економічній ситуації це ще і вихід для тих, хто не може дозволити собі купити живу ялинку, адже, щоб її придбати, потрібно було заплатити понад сто гривень.

Ялинка, яка займе перше місце у шкільному конкурсі, буде представлена на виставці-конкурсі «Збережемо життя ялинці» у Львові, що перенесений через карантин.

«Конкурс провели з метою зберегти життя ялинкам, адже усім шкода, коли після свят їх просто викидають на смітник,  – каже педагог-організатор Уляна Стефанишин. – Оцінюватиме новорічні фантазії школярів шляхом таємного голосування журі, яке складається з представників учнівського самоврядування, педагога-організатора, заступника директора з виховної роботи, вчителя біології».

Лариса КУБСЬКА

Теги: кокнурс, діти, ялинка, Уляна Стефанишин, альтернатива, СЗШ № 47
Останні новини:

Коментарі
avatar