Руслан Мостовий: «Усі новачки отримають шанс» (ВІДЕО)
24.01.2017 12:00

Руслан Мостовий

У понеділок, 23 січня, футболісти винниківського "Руху" попрощалися зі своїми сім’ями на два тижні і розпочали підготовку на базі у Винниках. Тут вони житимуть, тренуватиметься двічі на день та, звісно, проводитимуть контрольні поєдинки. Про завдання на першому тренувальному зборі докладніше розповів головний тренер команди Руслан Мостовий

- Руслане Івановичу, зараз на команду чекає нелегкий етап підготовки, дворазові тренування. Окрім цього, паралельно відбуватимуться контрольні поєдинки. Це дуже серйозне випробування для гравців? 

- Таке життя футбольне, і всі це в команді чудово усвідомлюють. Тут не може бути ніяких поступок. Почалася серйозна робота. 

- Сьогодні перше заняття тривало доволі довго?  

- Стільки ж триватиме і ранкове тренування – півтори-дві години. Адже прагнемо на цих зборах підвищити фізичну витривалість. У другій половині дня у нас за планом тренажерні зали, аеробіка, басейн. Процес підготовки буде різноманітним.  

- Попереду меморіал Юста. У цих поєдинках будете застосовувати різні тактичні схеми. Окрім цього, мабуть, перевірите у справі потенційних новобранців? 

- Всі новачки, що зараз з нами, отримають шанс проявити себе. Ми повинні у короткий термін визначитися щодо подальшої співпраці з ними. Гадаю, до кінця перших зборів вже зробимо остаточний вибір щодо тих, хто працюватиме на другому етапі підготовки.

- Руслане Івановичу, як відомо, у зимовому міжсезонні з різних причин табір "Руху" залишили Олег Шептицький та Роман Іванов. Наскільки важко таким гравцям знайти заміну? 

- Я завжди кажу, що незамінних людей немає. Сподіваюсь, зможемо знайти їм гідну заміну. Звісно, завжди важко прощатися з людьми. Певною мірою,  на одного з них я покладав надії. Але футбол - така гра, де все швидко змінюється.  

- Як ви сприйняли новину від Романа Іванова, який вирішив поставити крапку у кар'єрі футболіста?  

- Мені важко збагнути такий вибір. Але це його рішення, яке я поважаю. Бажаю йому у бізнесі чудових справ, але скажу відверто: аби він не пошкодував про свій вибір, адже футбол залишається у серці. Ми з ним спілкувались, він десь буде грати, але це вже зовсім інший рівень. 

- Повернемось до потенційних новобранців "Руху". Ми бачимо, що всі вони доволі молоді. Розкрийте карти: на яких позиціях вони грають? 

- Ми переглядаємо крайнього та центрального нападників, опорного півзахисника. Але можливо когось і з наших чинних гравців спробуємо на цій чи іншій позиції. Подивимося, як вони себе проявлять. Зараз футбол пішов настільки вперед, що можемо побачити захисника на позиції нападника. Універсалізм має бути. Коли гравець діє на певній позиції, то має розуміти, що від нього вимагає безпосередньо та чи інша ситуація. Вміти бути корисним усюди. 

- Вже звикли футболісти до Ваших вимог на тренуванні, до бачення футболу? 

- На це потрібен час, я постараюся підлаштуватися до їхньої ментальності та бачення футболу. Гадаю, вони зі свого боку зроблять те саме і ми дійдемо до спільного знаменника. 

- Окрім вище згаданих молодих та перспективних п'ятьох новачків, чи будуть ще на перегляді футболісти?        

- Наразі це питання відкрите, і я не виключаю такої можливості. Зараз ведемо перемовини з певними гравцями, але про їх появу у "Русі" говорити зарано.

Джерело: http://fcruh.com/


Теги: Руслан Мостовий, тренувальні збори, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar